Мәслихаттың 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 460 "Қостанай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер және толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 2 наурыздағы № 494 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 наурызда № 8999 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 460 шешіміне (2019 жылғы 31 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8857 болып тіркелген) мынадай өзгерістер және толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 11308784,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 4017864,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 22805,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 738297,3 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 6529817,8 мың теңге;
2) шығындар - 10670328,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 298890,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 349932,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 51042,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 339565,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - - 339565,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағында:
"кент" сөзі "аудандық маңызы бар қала" деген сөз тіркесімен ауыстырылсын;
"Затобол кенті" сөз тіркесі "Тобыл қаласы" деген сөз тіркесімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) 2020 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 547519,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Тобыл қаласы - 192767,0 мың теңге;
Айсары ауылдық округі - 19807,0 мың теңге;
Александров ауылдық округі - 25165,0 мың теңге;
Белозер ауылдық округі - 12938,0 мың теңге;
Владимиров ауылдық округі - 17358,0 мың теңге;
Жамбыл ауылдық округі - 13061,0 мың теңге;
Жданов ауылдық округі - 16920,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 30 декабря 2019 года № 460 "О районном бюджете Костанайского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 2 марта 2020 года № 494. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 марта 2020 года № 8999. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Костанайского района на 2020-2022 годы" от 30 декабря 2019 года № 460 (опубликовано 31 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8857) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 11308784,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 4017864,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 22805,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 738297,3 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов - 6529817,8 тысячи тенге;
2) затраты - 10670328,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 298890,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 349932,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 51042,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 339565,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - - 339565,5 тысячи тенге.";
в пункте 3 указанного решения:
слово "поселка" заменить словосочетанием "города районного значения";
словосочетание "поселка Затобольск" заменить словосочетанием "города Тобыл";
подпункт 1) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты города районного значения, сельских округов, на 2020 год в сумме 547519,0 тысяч тенге, в том числе:
город Тобыл - 192767,0 тысяч тенге;
Айсаринского сельского округа - 19807,0 тысяч тенге;
Александровского сельского округа - 25165,0 тысяч тенге;
Белозерского сельского округа - 12938,0 тысяч тенге;
Владимировского сельского округа - 17358,0 тысяч тенге;
Жамбылского сельского округа - 13061,0 тысяча тенге;
Ждановского сельского округа - 16920,0 тысяч тенге;

Заречный ауылдық округі - 86667,0 мың теңге;
Майкөл ауылдық округі - 24622,0 мың теңге;
Мәскеу ауылдық округі - 15364,0 мың теңге;
Мичурин ауылдық округі - 7349,0 мың теңге;
Надеждин ауылдық округі - 13367,0 мың теңге;
Озерный ауылдық округі - 16065,0 мың теңге;
Октябрь ауылдық округі - 57648,0 мың теңге;
Садчиков ауылдық округі - 13970,0 мың теңге;
Ульянов ауылдық округі - 14451,0 мың теңге;";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармақпен толықтырылсын:
"6-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді мынадай көлемдерде қайтару көзделгені ескерілсін:
республикалық бюджетке 275,7 мың теңге сомасында;
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджетке 52229,7 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Б. Бурашев
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Қостанай аудандық
мәслихатының

Заречного сельского округа - 86667,0 тысяч тенге;
Майкольского сельского округа - 24622,0 тысячи тенге;
Московского сельского округа - 15364,0 тысячи тенге;
Мичуринского сельского округа - 7349,0 тысяч тенге;
Надеждинского сельского округа - 13367,0 тысяч тенге;
Озерного сельского округа - 16065,0 тысяч тенге;
Октябрьского сельского округа - 57648,0 тысяч тенге;
Садчиковского сельского округа - 13970,0 тысяч тенге;
Ульяновского сельского округа - 14451,0 тысяча тенге;";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен возврат неиспользованных целевых трансфертов в следующих объемах:
в республиканский бюджет в сумме 275,7 тысячи тенге;
в республиканский бюджет за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 52229,7 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Б. Бурашев
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата