Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 466 "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 16 сәуірдегі № 514 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 9137 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 109-1 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай ауданы Тобыл қаласының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 466 шешіміне (2020 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8895 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тобыл қаласының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 390657,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 159861,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 3100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 227696,0 мың теңге;
2) шығындар - 391626,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 969,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 969,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Тобыл қаласының бюджетінде:
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 192767,0 мың теңге сомасында;
пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 0,5 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Айсары ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25155,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5247,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 101,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 466 "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 16 апреля 2020 года № 514. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2020 года № 9137. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах города Тобыл, сельских округов Костанайского района на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 466 (опубликовано 15 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8895) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Тобыл на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы - 390657,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 159861,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям - 3100,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 227696,0 тысяч тенге;
2) затраты - 391626,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 969,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 969,7 тысячи тенге.";
пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете города Тобыл предусмотрены:
объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год, в сумме 192767,0 тысяч тенге;
возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме 0,5 тысячи тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Айсаринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы - 25155,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5247,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 101,0 тысяча тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 1336,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1336,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 28-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"28. Октябрь ауылдық округінің бюджетінде:
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 57648,0 мың теңге сомасында;
пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 1,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 29-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"29. Садчиков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 43, 44 және 45-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24882,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 5467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 45,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19370,0 мың теңге;
2) шығындар - 29259,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 4377,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 4377,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 30-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"30. Садчиков ауылдық округінің бюджетінде:
2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13970,0 мың теңге сомасында;
пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару 0,4 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 13, 16, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Доценко
Қостанай аудандық мәслихатының хатшысы А. Аксаутова
Қостанай
аудандық мәслихатының

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1336,2 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1336,2 тысячи тенге.";
пункт 28 указанного решения изложить в новой редакции:
"28. Учесть, что в бюджете Октябрьского сельского округа предусмотрены:
объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год, в сумме 57648,0 тысяч тенге;
возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме 1,1 тысячи тенге.";
пункт 29 указанного решения изложить в новой редакции:
"29. Утвердить бюджет Садчиковского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2020 год, в следующих объемах:
1) доходы - 24882,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 5467,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 45,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19370,0 тысяч тенге;
2) затраты - 29259,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 4377,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 4377,6 тысячи тенге.";
пункт 30 указанного решения изложить в новой редакции:
"30. Учесть, что в бюджете Садчиковского сельского округа предусмотрены:
объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год, в сумме 13970,0 тысяч тенге;
возврат неиспользованных целевых трансфертов в сумме 0,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 4, 7, 13, 16, 22, 25, 28, 31, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии К. Доценко
Секретарь Костанайского районного маслихата А. Аксаутова
Приложение 1
к решению Костанайского
районного маслихата