"Соколов - Сарыбай кен-байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамына қауымдық сервитут белгілеу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 22 маусымдағы № 309 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 23 маусымда № 9281 болып тіркелді
2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Соколов – Сарыбай кен - байыту өндірістік бірлестігі" акционерлік қоғамына пайдалы қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін Қостанай ауданы Мәскеу ауылдық округінің аумағында орналасқан, жалпы алаңы 3496,4 гектар жер учаскелеріне қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Қостанай ауданы әкiмдігінің "Жер қатынастары бөлімі" мемлекеттiк мекемесi Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі В. Радченко

Об установлении публичного сервитута акционерному обществу "Соколовско – Сарбайское горно – обогатительное производственное объединение"
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 22 июня 2020 года № 309. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 июня 2020 года № 9281
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Соколовско – Сарбайское горно – обогатительное производственное объединение" публичный сервитут на земельные участки, расположенные на территории Московского сельского округа Костанайского района, общей площадью 3496,4 гектар для проведения операций по разведке полезных ископаемых.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района В. Радченко