Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 337 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 14 сәуірдегі № 365 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 сәуірде № 9118 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 337 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8892 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 531 993,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 19 924,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 118,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 511 951,0 мың теңге;
2) шығындар - 538 629,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 6 636,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 6 636,7 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 182 977,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 328 974,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Первомай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 63 324,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 884,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 38,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 60 402,0 мың теңге;
2) шығындар - 64 652,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 337 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 14 апреля 2020 года № 365. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 апреля 2020 года № 9118. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы" от 13 января 2020 года № 337 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8892) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2020 -2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 531 993,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 19 924,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 118,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 511 951,0 тысяч тенге;
2) затраты - 538 629,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 6 636,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 6 636,7 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 182 977,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 328 974,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 63 324,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 884,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 38,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 60 402,0 тысяч тенге;
2) затраты - 64 652,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 328,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 328,6 мың теңге.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2020 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 732,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 38 670,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы П. Лебедев
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Арыков
Меңдіқара
аудандық мәслихатының

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 328,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 328,6 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 21 732,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 38 670,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии П. Лебедев
Секретарь районного маслихата К. Арыков
Приложение 1
к решению Мендыкаринского
районного маслихата