Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 337 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 390 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 тамызда № 9354 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 337 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8892 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 244 201,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 19 924,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 118,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 224 159,6 мың теңге;
2) шығындар - 544 827,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 300 626,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 300 626,3 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 182 977,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 41 182,6 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алешин ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 334,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 695,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 16,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19 623,0 мың теңге;
2) шығындар - 20 334,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 337 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 30 июля 2020 года № 390. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 августа 2020 года № 9354. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы" от 13 января 2020 года № 337 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8892) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2020 -2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 244 201,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 19 924,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 118,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 224 159,6 тысяч тенге;
2) затраты - 544 827,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 300 626,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 300 626,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 182 977,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 41 182,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 20 334,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 695,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 623,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20 334,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 жылға арналған Алешин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 073,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Буденный ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 161,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 777,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 64,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 22 320,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 161,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған Буденный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 320,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 7 000 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
15-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Михайлов ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 51 920,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 164,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 49 106,0 мың теңге;
2) шығындар - 51 920,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
16-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 40 987,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 8 119,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
17-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в бюджете Алешинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14 073,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 161,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 777,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 64,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 22 320,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 161,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете Буденновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15 320,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 7 000 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 51 920,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 164,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 49 106,0 тысяч тенге;
2) затраты - 51 920,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 40 987,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 8 119,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:

"17. Первомай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 113 640,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 884,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 38,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 110 718,0 мың теңге;
2) шығындар - 114 968,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 328,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 328,6 мың теңге.";
18-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2020 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 732,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 88 986,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 22, 25-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы С. Укина
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Арыков
Меңдіқара аудандық
мәслихатының

"17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 113 640,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 884,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 38,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 110 718,0 тысяч тенге;
2) затраты - 114 968,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 328,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 328,6 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 21 732,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 88 986,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 22, 25 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии С. Укина
Секретарь районного маслихата К. Арыков
Приложение 1
к решению Мендыкаринского
районного маслихата