Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 337 "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 19 қарашадағы № 412 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қарашада № 9570 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы ауылының, ауылдық округтерінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 337 шешіміне (2020 жылғы 20 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8892 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Боровское ауылының 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 249 122,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 19 968,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 74,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 229 080,9 мың теңге;
2) шығындар - 549 749,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 300 626,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 300 626,3 мың теңге.";
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 жылға арналған Боровское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 182 977,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 46 103,9 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Алешин ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 334,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 701,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19 623,0 мың теңге;
2) шығындар - 20 334,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата от 13 января 2020 года № 337 "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 19 ноября 2020 года № 412. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 ноября 2020 года № 9570. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах села, сельских округов Мендыкаринского района на 2020 - 2022 годы" от 13 января 2020 года № 337 (опубликовано 20 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8892) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Боровское на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 249 122,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 19 968,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 74,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 229 080,9 тысяч тенге;
2) затраты - 549 749,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 300 626,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 300 626,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Учесть, что в бюджете села Боровское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 182 977,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 46 103,9 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Алешинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 20 334,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 701,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 623,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20 334,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
5 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Буденный ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 161,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 801,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 40,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 22 320,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 161,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
7 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Введен ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 24 014,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 614,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 11,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 23 389,0 мың теңге;
2) шығындар - 24 014,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған Введен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 839,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. Қарақоға ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 21 741,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 11,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 21 057,0 мың теңге;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Буденновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 161,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 801,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 40,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 22 320,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 161,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Введенского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 24 014,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 614,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 23 389,0 тысяч тенге;
2) затраты - 24 014,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть, что в бюджете Введенского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 17 839,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Каракогинского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 21 741,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 673,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 11,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 21 057,0 тысяч тенге;

2) шығындар - 21 741,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
10 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2020 жылға арналған Қарақоға ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 15 507,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Краснопреснен ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 20 673,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 872,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 19 791,0 мың теңге;
2) шығындар - 20 673,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
12 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"12. 2020 жылға арналған Краснопреснен ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14 241,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
13 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"13. Ломоносов ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 23 667,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 591,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 8,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 23 068,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 667,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
14 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

2) затраты - 21 741,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете Каракогинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 15 507,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Краснопресненского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 20 673,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 872,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 10,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 19 791,0 тысяч тенге;
2) затраты - 20 673,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Учесть, что в бюджете Краснопресненского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14 241,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Ломоносовского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 23 667,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 591,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 8,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 23 068,0 тысяч тенге;
2) затраты - 23 667,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 14 изложить в новой редакции:

"14. 2020 жылға арналған Ломоносов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 17 518,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
15 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"15. Михайлов ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 51 820,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 164,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 49 006,0 мың теңге;
2) шығындар - 51 820,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
16 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"16. 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін Михайлов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 40 987,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 8 019,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
17 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"17. Первомай ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 107 458,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2 798,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 124,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 104 536,0 мың теңге;
2) шығындар - 108 786,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - – 1 328,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 328,6 мың теңге.";
18 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"18. 2020 жылға арналған Первомай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 21 732,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 82 804,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
19 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"19. Соснов ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:

"14. Учесть, что в бюджете Ломоносовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 17 518,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет Михайловского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 51 820,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 650,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 164,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 49 006,0 тысяч тенге;
2) затраты - 51 820,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Учесть, что в бюджете Михайловского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 40 987,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 8 019,0 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 107 458,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 798,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 124,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 104 536,0 тысяч тенге;
2) затраты - 108 786,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - – 1 328,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 328,6 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Учесть, что в бюджете Первомайского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 21 732,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 82 804,0 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Сосновского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер - 48 937,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 1 458,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 18,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 47 461,0 мың теңге;
2) шығындар - 48 937,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
20 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2020 жылға арналған Соснов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 39 923,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 7 538,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
21 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Теңіз ауылдық округінің 2020 - 2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 18 000,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 602,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 30,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша - 17 368,0 мың теңге;
2) шығындар - 18 000,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге.";
22 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"22. 2020 жылға арналған Теңіз ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 11 818,0 мың теңге сомасында және ағымдағы нысаналы трансферттер 5 550,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Гизбрехт
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Арыков
Меңдіқара
аудандық мәслихатының

1) доходы - 48 937,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 1 458,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 18,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 47 461,0 тысяч тенге;
2) затраты - 48 937,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 20 изложить в новой редакции:
"20. Учесть, что в бюджете Сосновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 39 923,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 7 538,0 тысяч тенге.";
пункт 21 изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет Тенизовского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 18 000,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 602,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 30,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 17 368,0 тысяч тенге;
2) затраты - 18 000,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге.";
пункт 22 изложить в новой редакции:
"22. Учесть, что в бюджете Тенизовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 11 818,0 тысяч тенге и целевые текущие трансферты в сумме 5 550,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии М. Гизбрехт
Секретарь районного маслихата К. Арыков
Приложение 1
к решению Мендыкаринского
районного маслихата