Мәслихаттың 2020 жылғы 13 тамыздағы № 396 "Меңдіқара ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 418 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 11 желтоқсанда № 9627 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, "Жайылымдар туралы" 2017 жылғы 20 ақпандағы Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабына сәйкес Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Меңдіқара ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы" 2020 жылғы 13 тамыздағы № 396 шешіміне (2020 жылғы 17 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9376 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Меңдіқара ауданы бойынша 2020-2021 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспардың 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы М. Гизбрехт
Аудандық мәслихаттың хатшысы К. Арыков
Меңдіқара аудандық
мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата от 13 августа 2020 года № 396 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Мендыкаринскому району на 2020-2021 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 9 декабря 2020 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 декабря 2020 года № 9627. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 8 Закона Республики Казахстан от 20 февраля 2017 года "О пастбищах" Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Мендыкаринскому району на 2020-2021 годы" от 13 августа 2020 года № 396 (опубликовано 17 августа 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9376) следующие изменения:
приложения 1, 4 к Плану по управлению пастбищами и их использованию по Мендыкаринскому району на 2020-2021 годы, изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Гизбрехт
Секретарь районного маслихата К. Арыков
Приложение 1
к решению Мендыкаринского
районного маслихата

207
"Кунай агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
208
"ҚАЛЫН ОРМАН" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
209
Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының "Кәмшат Дөненбаева атындағы кәсіптік-техникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
"Мустанг" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
211
"Орлан 2004" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
212
"Родник kst" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

207
Товарищество с ограниченной ответственностью "Кунай агро"
208
Товарищество с ограниченной ответственностью "ҚАЛЫН ОРМАН"
209
Коммунальное государственное казенное предприятие "Профессионально-технический колледж имени Камшат Доненбаевой" управления образования акимата Костанайской области
210
Товарищество с ограниченной ответственностью "Мустанг"
211
Товарищество с ограниченной ответственностью "Орлан 2004"
212
Товарищество с ограниченной ответственностью "Родник kst"

213
"Саадат-А" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
214
"Сарыбай-Жер" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Меңдіқара аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 9 желтоқсандағы
№ 418 шешіміне
2-қосымша
Меңдіқара ауданы бойынша
2020-2021 жылдарға арналған
жайылымдарды басқару және
оларды пайдалану жөніндегі
жоспарға
4-қосымша
Жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасы
Бір ауыл шаруашылығы жануарына су тұтынудың орташа тәуліктік нормасы Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің 2016 жылғы 30 желтоқсандағы № 545 бұйрығымен бекітілген Су тұтынудың және су бұрудың үлестік нормаларын әзірлеу жөніндегі әдістемеге сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14827 болып тіркелген) анықталады.
Тоғандар, апандар, суару немесе суландыру каналдары, құбырлы немесе шахталы құдықтар жоқ.

213
Товарищество с ограниченной ответственностью "Саадат-А"
214
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сарыбай-Жер"
Приложение 2
к решению Мендыкаринского
районного маслихата
от 9 декабря 2020 года
№ 418
Приложение 4
к Плану по управлению
пастбищами и их
использованию по
Мендыкаринскому району на
2020-2021 годы
Схема доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаням, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленная согласно норме потребления воды
Среднесуточная норма потребления воды на одно сельскохозяйственное животное определяется в соответствии с Методикой по разработке удельных норм водопотребления и водоотведения, утвержденной приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 декабря 2016 года № 545 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 14827).
Пруды, копани, оросительные или обводнительные каналы, трубчатые или шахтные колодцы не имеются.