Мәслихаттың 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 317 "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 17 сәуірдегі № 332 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 сәуірде № 9146 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, сондай-ақ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Қостанай облысы Сарыкөл ауданы кентінің, ауылдары мен ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 317 шешiмiне (2020 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8923 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданы Сарыкөл кентінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 430 923,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 52 610,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 378 313,0 мың теңге;
2) шығындар – 440 429,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9 506,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9 506,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9 506,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5-тармақтың бірінші абзацы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2020 жылға арналған Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 10 339,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение маслихата от 27 января 2020 года № 317 "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 17 апреля 2020 года № 332. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 апреля 2020 года № 9146. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджетах поселка, сел и сельских округов Сарыкольского района Костанайской области на 2020-2022 годы" от 27 января 2020 года № 317 (опубликовано 29 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8923) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Сарыколь Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 430 923,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 52 610,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 378 313,0 тысяч тенге;
2) затраты – 440 429,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 9 506,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9 506,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 506,9 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
абзац первый пункта 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2020-2022 года согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете села Барвиновка на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 10 339,0 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:

"7. 2020 жылға арналған Барвиновка ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көлемдері көзделмегені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2020 жылға арналған бюджеті";
көрсетілген шешімнің 6-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2021 жылға арналған бюджеті";
көрсетілген шешімнің 7-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Сарыкөл ауданы Барвиновка ауылының 2022 жылға арналған бюджеті";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 8, 9 және 10-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 003,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 753,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 250,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 789,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 786,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 786,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1786,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 8 773,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 10-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2020 жылға арналған Златоуст ауылының бюджетінде аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 9-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2021 жылға арналған бюджеті";
көрсетілген шешімнің 10-қосымшасының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"Сарыкөл ауданы Златоуст ауылының 2022 жылға арналған бюджеті";
көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Сарыкөл ауданы Веселоподол ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 11, 12 және 13-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 042,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;

"7. Учесть, что в бюджете села Барвиновка на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.";
заголовок приложения 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"Бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2020 год";
заголовок приложения 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"Бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2021 год";
заголовок приложения 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"Бюджет села Барвиновка Сарыкольского района на 2022 год";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 8, 9 и 10 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 003,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 753,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 250,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 789,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 786,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 786,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 786,2 тысяч тенге.";
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете села Златоуст на 2020 год предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета в сумме 8 773,0 тысячи тенге.";
пункт 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"10. Учесть, что в бюджете села Златоуст на 2020 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий в районный бюджет.";
приложение 8 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению;
заголовок приложения 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"Бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2021 год";
заголовок приложения 10 указанного решения изложить в новой редакции:
"Бюджет села Златоуст Сарыкольского района на 2022 год";
пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Веселоподольского сельского округа Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 11, 12 и 13 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 042,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 403,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі бойынша – 20 639,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 208,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 166,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 166,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 166,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 11-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 18-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"18. Сарыкөл ауданы Большие Дубравы ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 18, 19 және 20-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 468,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 979,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14 489,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 580,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -112,2,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 112,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 112,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 18-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 21-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"21. Сарыкөл ауданы Маяк ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 21, 22 және 23-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18 199,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 529,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16 670,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 892,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 693,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 693,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 693,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 21-қосымшасы осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 24-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

поступлениям трансфертов – 20 639,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 208,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 166,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 166,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 166,6 тысяч тенге.";
приложение 11 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению;
пункт 18 указанного решения изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет села Большие Дубравы Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 18, 19 и 20 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 468,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 979,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 489,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 580,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -112,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 112,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 112,2 тысяч тенге.";
приложение 18 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению;
пункт 21 указанного решения изложить в новой редакции:
"21. Утвердить бюджет села Маяк Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 21, 22 и 23 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 199,0 тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 529,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16 670,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 892,6 тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 693,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 693,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 693,6 тысяч тенге.";
приложение 21 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению 5 к настоящему решению;
пункт 24 указанного решения изложить в новой редакции: