Мәслихаттың 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 309 "Сарыкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 348 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 маусымда № 9292 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Сарыкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" 2020 жылғы 10 қаңтардағы № 309 шешiмiне (2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8878 болып тіркелген) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 882 413,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 761 717,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 786,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 6 296,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4 108 614,4 мың теңге;
2) шығындар – 5 658 265,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 7 746,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19 882,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 136,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -783 598,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 783 598,0 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 19 882,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 136,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 59 187,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата от 10 января 2020 года № 309 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 25 июня 2020 года № 348. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 июня 2020 года № 9292. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете Сарыкольского района на 2020-2022 годы" от 10 января 2020 года № 309 (опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8878) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 882 413,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 761 717,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5 786,5 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 6 296,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 108 614,4 тысяча тенге;
2) затраты – 5 658 265,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 746,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19 882,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 136,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -783 598,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 783 598,0 тысячи тенге;
поступления займов – 19 882,0 тысячи тенге;
погашение займов – 12 136,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 59 187,0 тысяч тенге.";
приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

8 675,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8 675,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
29 391,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10 939,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 939,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
1 000,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
18 452,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 945,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 507,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35 689,0
1
Ауыл шаруашылығы
19 595,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
19 595,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 595,0
6
Жер қатынастары
10 065,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
10 065,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 065,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
6 029,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
6 029,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
6 029,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 117,3
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
19 117,3
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
19 117,3
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
19 117,3
12
Көлiк және коммуникация
686 578,5
1
Автомобиль көлiгi
686 578,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
686 578,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
33 650,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу

8 675,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
8 675,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
29 391,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10 939,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 939,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1 000,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
18 452,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
12 945,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 507,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35 689,0
1
Сельское хозяйство
19 595,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
19 595,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
19 595,0
6
Земельные отношения
10 065,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
10 065,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 065,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
6 029,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
6 029,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6 029,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 117,3
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
19 117,3
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
19 117,3
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
19 117,3
12
Транспорт и коммуникации
686 578,5
1
Автомобильный транспорт
686 578,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
686 578,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
33 650,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов