Мәслихаттың 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 342 "Бейімбет Майлин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 наурыздағы № 373 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 9070 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104, 106, 109-баптарына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың "Бейімбет Майлин ауданының 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" 2020 жылғы 14 қаңтардағы № 342 шешіміне (2020 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8886 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 688 608,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 069 074,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 10 501,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 100 321,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 3 508 712,0 мың теңге;
2) шығындар – 5 692 093,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 271 915,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 302 214,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 30 299,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 26 838,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -302 238,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 302 238,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Бейімбет Майлин ауданы жергілікті атқарушы органының 2020 жылға арналған резерві 35 320,4 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Руднева
Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының хатшысы С. Сапабеков
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 14 января 2020 года № 342 "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы"
Решение маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 30 марта 2020 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2020 года № 9070. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 104, 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О районном бюджете района Беимбета Майлина на 2020-2022 годы" от 14 января 2020 года № 342 (опубликовано 16 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8886) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 688 608,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 069 074,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 501,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 100 321,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3 508 712,0 тысяч тенге;
2) затраты – 5 692 093,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 271 915,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 302 214,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 299,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26 838,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -302 238,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 302 238,8 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района Беимбета Майлина на 2020 год в сумме 35 320,4 тысяч тенге.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Н. Руднева
Секретарь маслихата района Беимбета Майлина С. Сапабеков
Приложение 1
к решению маслихата