Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 340 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 қаңтарда № 8883 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабы 2-тармағына, 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бауман ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13850,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 546,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 60,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 13244,0 мың теңге;
2) шығындар – 13850,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2020 жылға арналған Бауман ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 13244,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Бауман ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
4. Бауман ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
5. Ершов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55226,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1478,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 53678,0 мың теңге;
2) шығындар – 55226,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2020-2022 годы
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 13 января 2020 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 января 2020 года № 8883. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Бауманское на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13850,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 546,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 60,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 13244,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13850,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Бауманское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 13244,0 тысячи тенге.
3. Бюджетные изъятия из бюджета села Бауманское в районный бюджет не предусмотрены.
4. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Бауманское, не подлежащих секвестру не установлен.
5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55226,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1478,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53678,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55226,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 05.06.2020 № 384 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2020 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 49359,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
7. Ершов ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
8. 2020 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетіне облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын бейнебақылау камераларымен жарақтандыруға;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұзартуға.
9. 2020 жылға арналған Ершов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға.
10. Ершов ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
11. Киров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23636,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 461,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 30,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 23145,0 мың теңге;
2) шығындар – 23636,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2020 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14811,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
12-1. 2020 жылға арналған Киров ауылдық округінің бюджетінде модульдік ғимараттарды орнатуға облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 12-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 05.06.2020 № 384 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 49359,0 тысяч тенге.
7. Бюджетные изъятия из бюджета Ершовского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
8. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
оснащение камерами видеонаблюдения дошкольных организаций;
увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования.
9. Учесть, что в бюджете Ершовского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
10. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ершовского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
11. Утвердить бюджет Кировского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 23636,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 461,0 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 30,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 23145,0 тысяч тенге;
2) затраты – 23636,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14811,0 тысяч тенге.
12-1. Учесть, что в бюджете Кировского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на установку модульных зданий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).

13. Киров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
14. Киров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
15. Новопокров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32399,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2085,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 75,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 30239,0 мың теңге;
2) шығындар – 32399,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2020 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 28632,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
17. Новопокров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
18. 2020 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын бейнебақылау камераларымен жарақтандыруға;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұзартуға.
19. 2020 жылға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға.
20. Новопокров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
21. Обаған ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15331,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 641,0 мың теңге;

13. Бюджетные изъятия из бюджета Кировского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
14. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Кировского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
15. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32399,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2085,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 75,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 30239,0 тысяч тенге;
2) затраты – 32399,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
16. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 28632,0 тысячи тенге.
17. Бюджетные изъятия из бюджета Новопокровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
18. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
оснащение камерами видеонаблюдения дошкольных организаций;
увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования.
19. Учесть, что в бюджете Новопокровского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
20. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Новопокровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
21. Утвердить бюджет сельского округа Обаған на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15331,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 641,0 тысяча тенге;

салықтық емес түсімдер бойынша – 3,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14687,0 мың теңге;
2) шығындар – 15331,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2020 жылға арналған Обаған ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14687,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
23. Обаған ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
24. Обаған ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
25. Пресногорьков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64238,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4812,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 59411,0 мың теңге;
2) шығындар – 64238,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2020 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі – 47962,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
27. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
28. 2020 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын бейнебақылау камераларымен жарақтандыруға;

неналоговым поступлениям – 3,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14687,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15331,0 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
22. Учесть, что в бюджете сельского округа Обаған предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14687,0 тысяч тенге.
23. Бюджетные изъятия из бюджета сельского округа Обаған в районный бюджет не предусмотрены.
24. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете сельского округа Обаған, не подлежащих секвестру не установлен.
25. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 64238,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4812,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 59411,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64238,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
26. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 47962,0 тысячи тенге.
27. Бюджетные изъятия из бюджета Пресногорьковского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
28. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
оснащение камерами видеонаблюдения дошкольных организаций;

мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұзартуға;
модульдік ғимараттарды орнатуға.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. 2020 жылға арналған Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға.
30. Пресногорьков ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
31. Ряжск ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19002,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 770,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 15,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18217,0 мың теңге;
2) шығындар – 19002,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2020 жылға арналған Ряжск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18217,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
33. Ряжск ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
34. Ряжск ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
35. Сатай ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14775,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 627,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 14128,0 мың теңге;

увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования;
установку модульных зданий.
Сноска. Пункт 28 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
29. Учесть, что в бюджете Пресногорьковского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.
30. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Пресногорьковского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
31. Утвердить бюджет Ряжского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19002,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 770,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18217,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19002,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
32. Учесть, что в бюджете Ряжского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 18217,0 тысяч тенге.
33. Бюджетные изъятия из бюджета Ряжского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
34. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Ряжского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
35. Утвердить бюджет села Сатай на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14775,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 627,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14128,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 14775,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
36. 2020 жылға арналған Сатай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 14128,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
37. Сатай ауылының бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
38. Сатай ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
39. Троебратское ауылының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20925,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 2145,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 41,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 18739,0 мың теңге;
2) шығындар – 20925,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. 2020 жылға арналған Троебратское ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 18739,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
41. Троебратское ауылының бюджеттен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
42. Троебратское ауылының бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
43. Федоров ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20770,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4552,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 16148,0 мың теңге;
2) шығындар – 20770,0 мың теңге;

2) затраты – 14775,0тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
36. Учесть, что в бюджете села Сатай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 14128,0 тысяч тенге.
37. Бюджетные изъятия из бюджета села Сатай в районный бюджет не предусмотрены.
38. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Сатай, не подлежащих секвестру не установлен.
39. Утвердить бюджет села Троебратское на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20925,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2145,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 41,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 18739,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20925,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 39 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
40. Учесть, что в бюджете села Троебратское предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 18739,0 тысяч тенге.
41. Бюджетные изъятия из бюджета села Троебратское в районный бюджет не предусмотрены.
42. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете села Троебратское, не подлежащих секвестру не установлен.
43. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20770,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4552,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 16148,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20770,0 тысяч тенге;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
44. 2020 жылға арналған Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 16148,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
45. Федоров ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
46. Федоров ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
47. Ұзынкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 460621,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 17749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 31,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 442841,0 мың теңге;
2) шығындар – 564264,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103643,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103643,9 мың теңге.
Ескерту. 47-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
48. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 205051,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
49. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлар көзделмеген.
50. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ворошилов көшесін орташа жөндеуге;
ауыл ішіндегі көшелерді және автотұрақтарды орташа жөндеу бойынша сметалық құжаттаманы әзірлеу қызметтеріне;
Ұзынкөл ауылы көшелерін орташа жөндеуге объектілер бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасын сараптаудың құнын есептеу бойынша қызметтерге;
"Сәуле" бөбекжайының шатырын жабу бойынша ағымдағы жөндеуге;
Ұзынкөл ауылында алты арка орнатуға;
Сейфуллин көшесіне жарық орнатуға;
Ұзынкөл ауылындағы қоғамдық орындарға бейнебақылау жүйесін орнатуға.

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
44. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 16148,0 тысяч тенге.
45. Бюджетные изъятия из бюджета Федоровского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
46. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Федоровского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
47. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 460621,0 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 17749,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 31,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 442841, тысяча тенге;
2) затраты – 564264,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103643,9 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103643,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 47 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
48. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2020 год в сумме 205051,0 тысяча тенге.
49. Бюджетные изъятия из бюджета Узункольского сельского округа в районный бюджет не предусмотрены.
50. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
средний ремонт улицы Ворошилова;
услуги на разработку сметной документации по среднему ремонту внутрипоселковых улиц и автостоянок;
услуги по расчету стоимости экспертиз качества работ и материалов по объектам на средний ремонт улиц села Узунколь;
текущий ремонт кровельного покрытия ясли сада "Сауле";
установку шести арок в селе Узунколь;
установку освещения по улице Сейфуллина;
установку системы видеонаблюдения в общественных местах в селе Узунколь.

Ескерту. 50-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
51. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын бейнебақылау камераларымен жарақтандыруға;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне ұзақтығы 42 күнтізбелік күн жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұзартуға.
Ескерту. 51-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 28.10.2020 № 412 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
51-1. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Жұмыспен қамту жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне кредит беруге кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 51-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 05.06.2020 № 384 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
52. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
"Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.
Ескерту. 52-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 05.06.2020 № 384 шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 50 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
51. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:
оснащение камерами видеонаблюдения дошкольных организаций;
увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней до 56 дней педагогов государственных организаций дошкольного образования.
Сноска. Пункт 51 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 28.10.2020 № 412 (вводится в действие с 01.01.2020).
51-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление кредитов из областного бюджета на кредитование бюджетов сел, сельских округов для финансирования мероприятий в рамках Дорожной карты занятости.
Сноска. Решение дополнено пунктом 51-1 в соответствии с решением маслихата Узункольского района Костанайской области от 05.06.2020 № 384 (вводится в действие с 01.01.2020).
52. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі.
Сноска. Пункт 52 – в редакции решения маслихата Узункольского района Костанайской области от 05.06.2020 № 384 (вводится в действие с 01.01.2020).

53. Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
54. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы И. Горбатенков
Ұзынкөл аудандық мәслихатының хатшысы А. Бараншина
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы "13" қаңтардағы
№ 340 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға Бауман ауылының бюджеті

53. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в бюджете Узункольского сельского округа, не подлежащих секвестру не установлен.
54. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии И. Горбатенков
Секретарь Узункольского районного маслихата А. Бараншина
Приложение 1
к решению Узункольского
районного маслихата
от "13" января 2020 года
№ 340
Бюджет села Бауманское на 2020 год