Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 340 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 маусымдағы № 384 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 маусымда № 9268 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-1-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2020 жылғы 13 қаңтардағы № 340 "Ұзынкөл ауданы ауылдарының, ауылдық округтерінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы (2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8883 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Ершов ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55226,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1478,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 70,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 53678,0 мың теңге;
2) шығындар – 55226,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 25-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"25. Пресногорьков ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімнің 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55904,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 4807,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 20,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 51077,0 мың теңге;
2) шығындар – 55904,0 мың теңге;

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 13 января 2020 года № 340 "О бюджетах сел, сельских округов Узункольского района на 2020-2022 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 5 июня 2020 года № 384. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2020 года № 9268. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106 и 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете сел, сельских округов Узункольского района на 2020-2022 годы" от 13 января 2020 года № 340 (опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8883) следующие изменения и дополнение:
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Ершовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55226,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1478,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 70,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 53678,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55226,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 25 указанного решения изложить в новой редакции:
"25. Утвердить бюджет Пресногорьковского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 55904,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4807,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 20,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 51077,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55904,0 тысячи тенге;

3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 47-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"47. Ұзынкөл ауылдық округінің 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 526930,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 15730,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2050,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 509150,0 мың теңге;
2) шығындар – 630909,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103979,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103979,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 50-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"50. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Ворошилов көшесін орташа жөндеуге;
ауыл ішіндегі көшелерді және автотұрақтарды орташа жөндеу бойынша сметалық құжаттаманы әзірлеу қызметтеріне;
Ұзынкөл ауылы көшелерін орташа жөндеуге объектілер бойынша жұмыстар мен материалдардың сапасын сараптаудың құнын есептеу бойынша қызметтерге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 51-1-тармағымен толықтырылсын:
"51-1. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Жұмыспен қамту жол картасы шеңберіндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін ауылдар, ауылдық округтер бюджеттеріне кредит беруге кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 52-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"52. 2020 жылға арналған Ұзынкөл ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
"Ауыл–Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";

3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 47 указанного решения изложить в новой редакции:
"47. Утвердить бюджет Узункольского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 526930,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15730,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2050,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 509150,0 тысяч тенге;
2) затраты – 630909,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103979,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103979,4 тысяч тенге.";
пункт 50 указанного решения изложить в новой редакции:
"50. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
средний ремонт улицы Ворошилова;
услуги на разработку сметной документации по среднему ремонту внутрипоселковых улиц и автостоянок;
услуги по расчету стоимости экспертиз качества работ и материалов по объектам на средний ремонт улиц села Узунколь.";
дополнить указанное решение пунктом 51-1 следующего содержания:
"51-1. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление кредитов из областного бюджета на кредитование бюджетов сел, сельских округов для финансирования мероприятий в рамках Дорожной карты занятости.";
пункт 52 указанного решения изложить в новой редакции:
"52. Учесть, что в бюджете Узункольского сельского округа на 2020 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі.";