Федоров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 14 ақпандағы № 202 "Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 20 қаңтардағы № 402 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қаңтарда № 8919 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров аудандық мәслихатының "Федоров ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" 2018 жылғы 14 ақпандағы № 202 шешімінің (2018 жылғы 16 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7585 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Пфунт
Федоров аудандық мәслихатының хатшысы Б. Исенгазин

О признании утратившим силу решения Федоровского районного маслихата от 14 февраля 2018 года № 202 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 20 января 2020 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 января 2020 года № 8919
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Федоровского районного маслихата "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Федоровскому району" от 14 февраля 2018 года № 202 (опубликовано 16 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7585).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Т. Пфунт
Секретарь Федоровского районного маслихата Б. Исенгазин