Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 484 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 9673 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданының 2021-2023 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6072962,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1508918,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 82779,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7853,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 4473412,2 мың теңге;
2) шығындар – 6283019,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49094,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 79645,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30551,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 33000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 33000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 292151,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 292151,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 02.12.2021 № 69 шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 257281,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
Баннов ауылдық округіне 28813,0 мың теңге;
Вишневый ауылдық округіне 13504,0 мың теңге;
Воронеж ауылдық округіне 14761,0 мың теңге;
Камышин ауылдық округіне 20281,0 мың теңге;
Қосарал ауылдық округіне 15315,0 мың теңге;
Костряков ауылдық округіне 13924,0 мың теңге;
Қоржынкөл ауылдық округіне 16041,0 мың теңге;
Ленин ауылдық округіне 17248,0 мың теңге;
Новошумный ауылына 17197,0 мың теңге;
Первомай ауылдық округіне 14084,0 мың теңге;
Пешков ауылдық округіне 15772,0 мың теңге;
Федоров ауылдық округіне 70341,0 мың теңге.
3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке аудан бюджетінен бюджеттік алып қоюлардың көлемдері көзделмегені ескерілсін.

О районном бюджете Федоровского района на 2021–2023 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 28 декабря 2020 года № 484. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2020 года № 9673. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 6072962,3 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1508918,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 82779,1 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 7853,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4473412,2 тысячи тенге;
2) затраты – 6283019,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49094,5 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 79645,5 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30551,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 33000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 33000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 292151,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 292151,6 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 02.12.2021 № 69 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам села, сельских округов в сумме 257281,0 тысяч тенге, в том числе:
Банновскому сельскому округу 28813,0 тысяч тенге;
Вишневому сельскому округу 13504,0 тысяч тенге;
Воронежскому сельскому округу 14761,0 тысяч тенге;
Камышинскому сельскому округу 20281,0 тысяч тенге;
Косаральскому сельскому округу 15315,0 тысяч тенге;
Костряковскому сельскому округу 13924,0 тысяч тенге;
Коржинкольскому сельскому округу 16041,0 тысяч тенге;
Ленинскому сельскому округу 17248,0 тысяч тенге;
селу Новошумное 17197,0 тысяч тенге;
Первомайскому сельскому округу 14084,0 тысяч тенге;
Пешковскому сельскому округу 15772,0 тысяч тенге;
Федоровскому сельскому округу 70341,0 тысячи тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2021 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета района в областной бюджет.

4. Жергілікті атқарушы органның 2021 жылға арналған резерві 20615,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. Федоров ауданының аудандық бюджетінде кезекті қаржы жылына арналған секвестрлеуге жататын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі белгіленбегені ескерілсін.
6. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Т. Решетникова
Аудандық мәслихат хатшысының міндетін атқарушы О. Ковалева
Федоров аудандық
мәслихатының

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2021 год в сумме 20615,0 тысяч тенге.
5. Учесть, что перечень бюджетных программ на очередной финансовый год в районном бюджете Федоровского района, подлежащих секвестру не установлен.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Т. Решетникова
Исполняющий обязанности секретаря районного маслихата О. Ковалева
Приложение 1
к решению Федоровского
районного маслихата

3056,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58777,6
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүріп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
20751,8
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
28138,1
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
38736,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
36378,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25594,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
414,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10370,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2358,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
2358,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2126353,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
40881,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
9521,7
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
9521,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
31359,4
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
29931,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1427,9
2
Коммуналдық шаруашылық
2085471,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
984758,9
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
984758,9
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
1100713,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1100713,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
359270,7
1
Мәдениет саласындағы қызмет
182833,2
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
182833,2
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
182833,2
2
Спорт
50344,1

3056,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58777,6
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
20751,8
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
28138,1
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
38736,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36378,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
25594,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
414,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10370,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2358,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
2358,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2126353,0
1
Жилищное хозяйство
40881,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
9521,7
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
9521,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
31359,4
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
29931,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1427,9
2
Коммунальное хозяйство
2085471,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
984758,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
984758,9
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
1100713,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1100713,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
359270,7
1
Деятельность в области культуры
182833,2
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
182833,2
003
Поддержка культурно-досуговой работы
182833,2
2
Спорт
50344,1