Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы "Коммуналдық қызмет көрсету ережелерін бекіту туралы" № 47/2 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 29 қаңтардағы № 2/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 қаңтарда № 6722 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4)-тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы "Коммуналдық қызмет көрсету ережелерін бекіту туралы" № 47/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4412 болып тіркелген, 2015 жылғы 20 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Ұ. Е. Жазылбекке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков

О признании утратившим силу постановления акимата Павлодарской области от 26 февраля 2015 года № 47/2 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг"
Постановление акимата Павлодарской области от 29 января 2020 года № 2/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 января 2020 года № 6722
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарской области от 26 февраля 2015 года № 47/2 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4412, опубликовано 20 апреля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Жазылбек Ұ. Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков