Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 қыркүйектегі "2019 - 2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 268/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 21/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 6 наурызда № 6740 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8), 8-3) тармақшаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 қыркүйектегі "2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" № 268/2 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6545 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 қыркүйекте Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы келесі редакцияда жазылсын:
"2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі, жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы";
көрсетілген қаулының кіріспесі келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағының 8), 8-3) тармақшаларына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
көрсетілген қаулының 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2020 оқу жылына арналған техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
келесі мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2019-2020 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулы осы қаулының 2-қосымшасымен толықтырылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 16 сентября 2019 года № 268/2 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019 - 2020 учебный год"
Постановление акимата Павлодарской области от 27 февраля 2020 года № 21/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 марта 2020 года № 6740
В соответствии с подпунктами 8), 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 16 сентября 2019 года № 268/2 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6545, опубликовано 27 сентября 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного постановления изложить в следующей редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим образованием на 2019 - 2020 учебный год";
преамбулу указанного постановления изложить в cледующей редакции:
"В соответствии с подпунктами 8), 8-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
пункт 1 указанного постановления изложить в cледующей редакции:
"1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2019-2020 учебный год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.";
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019 - 2020 учебный год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.";
дополнить указанное постановление приложением 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

133
0104000 Кәсіптік білім беру (салалар бойынша)
0104013 Өндірістік оқыту шебері, техник (барлық атаулар бойынша)
25
325784,00
Барлығы:
25
"Сатпаев академикасының атындағы инженерлік-техникалық институтының Екібастұз колледжі" МБМ
134
0707000 Тау кен электромеханикалық жабдықтарына техникалық қызмет көрсету және жөндеу
0707193 Электр механигі
25
355892,00
Барлығы:
25
Ескерту: аббревиатуралардың толық жазылуы:
КМҚК - коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны;
ШЖҚ КМК - шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны;
ШЖҚ РМК - шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны;
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестігі;
ЖМББҰМ - жеке меншік білім беру ұйым мекемесі;
КЕББМ - коммерциялық емес білім беру мекемесі;
МБМ - мемлекеттік емес білім мекемесі;
ББҰМ - білім беру ұйым мекемесі;
ББМ - білім беру мекемесі.
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 27 ақпандағы

133
0104000 Профессиональное обучение (по отраслям)
0104013 Мастер производственного обучения, техник (всех наименований)
25
325784,00
Всего:
25
НУО "Экибастузский колледж инженерно-технического института имени академика Сатпаева"
134
0707000 Техническое обслуживание и ремонт горного электромеханического оборудования
0707193 Электромеханик
25
355892,00
Всего:
25
Примечание: расшифровка аббревиатур:
КГКП - коммунальное государственное казенное предприятие;
КГП на ПХВ - коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения;
РГП на ПХВ - республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения;
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью;
ЧУОО - частное учреждение организации образования;
НОУ - некоммерческое образовательное учреждение;
НУО - негосударственное учреждение образования;
УОО - учреждение организации образования;
УО - учреждение образования.
Приложение 2
к постановлению
акимата Павлодарской области
от 27 февраля 2020 года