Павлодар облысының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау мен транскрипциясын өзгерту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 2 және Павлодар облыстық мәслихатының 2020 жылғы 20 наурыздағы № 442/38 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 31 наурызда № 6785 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 27-баптарына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысының келесі әкімшілік-аумақтық бірліктері:
Аққулы ауданының "Қызыләскер" ауылдық округі "Қарақала" ауылдық округі және "Черное" ауылы "Қарақала" ауылы болып қайта аталсын;
Шарбақты ауданы Галкино ауылдық округі "Арбиген" ауылы атауының транскрипциясы "Арбаиген" деп өзгертілсін.
2. Осы бірлескен қаулының және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Сессия төрағасы,
Павлодар облыстық мәслихатының хатшысы Б. Бексеитова

О переименовании и изменении транскрипции некоторых административно-территориальных единиц Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 2 и решение маслихата Павлодарской области от 20 марта 2020 года № 442/38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 марта 2020 года № 6785
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", со статьями 6, 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение населения соответствующих территорий и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие административно-территориальные единицы Павлодарской области:
"Кызыласкерский" сельский округ в сельский округ "Қарақала" и село "Черное" в село "Қарақала" района Аққулы;
изменить транскрипцию наименования села "Арбигень" в село "Арбаиген" Галкинского сельского округа Щербактинского района.
2. Контроль за исполнением настоящих совместных постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящие совместные постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Председатель сессии,
секретарь Павлодарского областного маслихата Б. Бексеитова