Павлодар облысының жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздар шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 93/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 30 сәуірде № 6823 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 3 мамырдағы № 118/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 03.05.2022 № 118/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 22 сәуірдегі "Экономиканы тұрақтандыру жөніндегі одан арғы шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2020 жылғы 16 наурыздағы № 287 Жарлығын iске асыру жөнiндегi шаралар туралы", Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 126 қаулысына өзгеріс мен толықтыру егізу туралы" № 235 қаулысына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының жергілікті атқарушы органының мемлекеттік бағалы қағаздардың ішкі нарықтағы айналымы үшін оларды шығаруының келесі шарттары, көлемі және нысаналы мақсаты айқындалсын:
1) шарттары:
мемлекеттік бағалы қағаздар шығарылған жылы - 2020 жыл;
бағалы қағаздардың түрі - төтенше жағдайдың қолданылуы кезеңінде Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 - 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы аясында кредиттік тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін облыстың жергілікті атқарушы органымен шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар;
мемлекеттік бағалы қағаздардың айналым мерзімі - 22 ай;
сыйақының пайыздық мөлшерлемесі - жылына 4,25%;
қарызгердің бастамасы бойынша мерзімінен бұрын өтеу құқығымен негізгі қарызды өтеу айналым мерзімі аяқталғаннан кейін жүргізіледі;
2) көлемі - 6 000 000 000 (алты миллиард) теңгеден аспайды;
3) нысаналы мақсаты - төтенше жағдайдың қолданылуы кезеңінде Тұрғын үй-коммуналдық дамудың 2020 - 2025 жылдарға арналған "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы аясында кредиттік тұрғын үй құрылысын қаржыландыру.
2. "Павлодар облысының қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
мемлекеттік бағалы қағаздар шығаруды қамтамасыз етсін.

Об определении условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг местным исполнительным органом Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 30 апреля 2020 года № 93/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 апреля 2020 года № 6823. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 3 мая 2022 года № 118/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 03.05.2022 № 118/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республик Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 апреля 2020 года № 235 "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2020 года № 126 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 16 марта 2020 года № 287 "О дальнейших мерах по стабилизации экономики" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить следующие условия, объем и целевое назначение выпуска местным исполнительным органом Павлодарской области государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке:
1) условия:
год выпуска государственных ценных бумаг - 2020 год;
вид ценных бумаг - государственные ценные бумаги, выпускаемые местным исполнительным органом области для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства кредитного жилья в период действия чрезвычайного положения в рамках реализации Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 - 2025 годы;
срок обращения государственных ценных бумаг - 22 месяца;
процентная ставка вознаграждения - 4,25% годовых;
погашение основного долга производится после окончания срока обращения, с правом досрочного погашения по инициативе заемщика;
2) объем - не более 6 000 000 000 (шести миллиардов) тенге;
3) целевое назначение - финансирование строительства кредитного жилья в период действия чрезвычайного положения в рамках реализации Государственной программы жилищно-коммунального развития "Нұрлы жер" на 2020 - 2025 годы.
2. Государственному учреждению "Управление финансов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области;
выпуск государственных ценных бумаг.

3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ә. А. Арыноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Арынову А. А.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков