2020 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің тізбесін және субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2020 жылғы 22 мамырдағы № 108/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 мамырда № 6834 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 3 шілдедегі "Өсімдіктерді қорғау туралы" Заңының 9-бабы 1-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидасының 78-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2020 жылға арналған субсидияланатын пестицидтер тізбесі және пестицидтердің 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормалары, сондай-ақ пестицидтерді субсидиялауға 2 688 897 000 (екі миллиард алты жүз сексен сегіз миллион сегіз жүз тоқсан жеті мың) теңге мөлшерінде бюджеттік қаражат көлемдері бекітілсін.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Қ. Байхановқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы әкімдігінің
2020 жылғы 22 мамырдағы
№ 108/2 қаулысымен
бекітілді
Субсидияланатын пестицидтер тізбесі және пестицидтердің
1 литріне (килограмына, грамына, данасына)
арналған субсидиялар нормалары

Об утверждении перечня субсидируемых пестицидов и норм субсидий, а также объемов бюджетных средств на субсидирование пестицидов на 2020 год
Постановление акимата Павлодарской области от 22 мая 2020 года № 108/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 мая 2020 года № 6834.
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 3 июля 2002 года "О защите растений", пунктом 78 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107, акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень субсидируемых пестицидов и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, а также объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов на 2020 год в размере 2 688 897 000 (два миллиарда шестьсот восемьдесят восемь миллионов восемьсот девяносто семь тысяч) тенге.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Байханова А. К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 22 мая 2020 года № 108/2
Перечень субсидируемых пестицидов и нормы субсидий на 1 литр
(килограмм, грамм, штук) пестицидов

Ескерту. Тізбесі жаңа редакцияда - Павлодар облысы әкімдігінің 11.11.2020 № 240/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Пестицидтердің топтары бойынша әсерлі зат
Өлшем бірлігі (литр, килограмм)
Пестицидтің (аналогтың) 1 литріне (килограмына) арналған субсидиялар нормасы, теңге
Гербицидтер
Диметиламин, калий және натрий тұздары түріндегі МЦПА қышқылдары, 500 грамм литріне
1
Гербитокс, суда еритін концентрат
литр

Сноска. Перечень - в редакции постановления акимата Павлодарской области от 11.11.2020 № 240/5 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Действующее вещество по группам пестицидов
Единица измерения (литр, килограмм)
Норма субсидий на 1 литр (килограмм) пестицида (аналога), тенге
Гербициды
МЦПА кислоты, 500 грамм на литр в виде диметиламинной, калиевой и натриевой солей
1
Гербитокс, водорастворимый концентрат
литр