Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2020 жылғы 23 қыркүйектегі № 1782/6 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 6968 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2024 жылғы 12 ақпандағы № 160/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 12.02.2024 № 160/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 26.12.2022 № 2081/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 12-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 26.12.2022 № 2081/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Павлодар қаласы кәсіпкерлік және ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Е. Иманслям
Павлодар қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 23 қыркүйегі
№ 1782/6 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 21.06.2023 № 829/2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Орналасу орны
Алатын алаңы (шаршы метр)
Жақын орналасқан инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортиментін өткізетін сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтандыру объектілері)
Қызмет
саласы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
(жыл)
1
Павлодар қаласы, Мәшhүр Жүсіп көшесі, "ELEGANT" дүкеніне
қарама-қарсы
60
"Managbai Bazar"
sayda ortalygy
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
2
Павлодар қаласы, Катаев көшесі, "DALA" дүкенінің сол жағында
72
"Азия", "Дала" дүкендері
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
3
Павлодар қаласы, Омбы тас жолы, № 85 құрылыстың оң жағындағы бос алаңда
36
жоқ
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
4
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі,
"Sulpak" дүкеніне
қарама-қарсы
60
"Отау" сауда үйі
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
5
Павлодар қаласы, Айманов көшесі, № 46 үйдің сол жағында
30
"Ирада" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
6
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, "Inmart" дүкеніне
қарама-қарсы
30
"Inmart" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
7
Павлодар қаласы,
Қамзин көшесі,
№ 3 үйдің сол жағында
30
көтерме-бөлшек сауда орталығы
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
8
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі, "Шығыс" дүкенінің сол жағында
30
"Шығыс" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
9
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі,
№ 168 үйдің оң жағында
30
"Светлана" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
10
Павлодар қаласы, Қамзин көшесі,
№ 358 үйдің оң жағында
50
жоқ
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
11
Павлодар қаласы, Катаев көшесі,
№ 87 үйдің сол жағында
30
"Перекресток" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
12
Павлодар қаласы, Малайсары батыр көшесі, "Сибирь" дүкеніне
қарама-қарсы
60
"Сибирь" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
13
Павлодар қаласы, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, № 170 үйдің оң жағында
50
"Изумруд" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
14
Павлодар қаласы, Павлов көшесі,
№ 38 үйдің оң жағында
30
"Алатау" сауда үйі
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
15
Павлодар қаласы, Ткачев көшесі,
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны ғимаратының оң жағында
50
жоқ
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
16
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, "Inmart" дүкенінің сол жағында
30
"Inmart" дүкені
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
17
Павлодар қаласы, Торайғыров көшесі, "Универсальный" жәрмеңке кешенінің оң жағында
90
"Саяхат" сауда үйі
бөлшек сауда
(азық-түлік /азық-түлік емес тауарларын сату)
5
18
Павлодар қаласы, Шәкәрім
Құдайбердіұлы көшесі, "Алғыс" сауда үйінің оң жағында
30
"Алғыс" сауда үйі
бөлшек сауда
(азық-түлік/азық-түлік емес тауарларын сату)
5
19
Павлодар қаласы, "Усолка" шағын ауданындағы тынымбақтың ішінде, спорт алаңының сол жағында

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 23 сентября 2020 года № 1782/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 сентября 2020 года № 6968. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 12 февраля 2024 года № 160/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 12.02.2024 № 160/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок - в редакции постановления акимата города Павлодара Павлодарской области от 26.12.2022 № 2081/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 12 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264, акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара, согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления акимата города Павлодара Павлодарской области от 26.12.2022 № 2081/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства города Павлодара" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Е. Иманслям
Приложение
к постановлению
акимата города Павлодара
от 23 сентября 2020 года
№ 1782/6
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории города Павлодара
Сноска. Приложение - в редакции постановления акимата города Павлодара Павлодарской области от 21.06.2023 № 829/2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Месторасположение
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий
ассортимент товаров,
а также объекты
общественного питания)
Сфера
деятельности
Период осуществления торговой деятельности
(лет)
1
город Павлодар,
улица Мәшhүр Жүсіп,
напротив магазина "ELEGANT"
60
"Managbai Bazar"
sayda ortalygy
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
2
город Павлодар,
улица Катаева,
слева от магазина "DALA"
72
магазины
"Азия", "Дала"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
3
город Павлодар,
Омская трасса,
справа от строения
№ 85 на свободной площади
36
отсутствует
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
4
город Павлодар,
улица Торайгырова,
напротив магазина "Sulpak"
60
торговый дом
"Отау"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
5
город Павлодар,
улица Айманова,
слева от дома № 46
30
магазин "Ирада"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
6
город Павлодар, проспект Нұрсұлтан Назарбаев, напротив магазина "Inmart"
30
магазин "Inmart"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
7
город Павлодар,
улица Камзина,
слева от дома № 3
30
оптово–розничный центр
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
8
город Павлодар,
улица Камзина,
слева от магазина "Шығыс"
30
магазин "Шығыс"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
9
город Павлодар,
улица Камзина,
справа от дома № 168
30
магазин "Светлана"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
10
город Павлодар,
улица Камзина,
справа от дома № 358
50
отсутствует
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
11
город Павлодар,
улица Катаева,
слева от дома № 87
30
магазин "Перекресток"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
12
город Павлодар,
улица Малайсары батыр, напротив магазина "Сибирь"
60
магазин "Сибирь"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
13
город Павлодар,
проспект Нұрсұлтан Назарбаев,
справа от дома № 170
50
магазин
"Изумруд"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
14
город Павлодар,
улица Павлова,
справа от дома № 38
30
торговый дом
"Алатау"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
15
город Павлодар,
улица Ткачева,
справа от здания
коммунального государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
50
отсутствует
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
16
город Павлодар,
улица Торайгырова,
слева от магазина "Inmart"
30
магазин
"Inmart"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
17
город Павлодар,
улица Торайгырова,
справа от ярмарочного комплекса "Универсальный"
90
торговый дом "Саяхат"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
18
город Павлодар,
улица Шәкәрім
Құдайбердіұлы,
справа от торгового дома "Алғыс"
30
торговый дом
"Алғыс"
розничная торговля (реализация продовольственных / непродовольственных товаров)
5
19
город Павлодар,
внутри сквера в микрорайоне "Усольский",
слева от спортивной площадки