Павлодар қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар қаласының әкімдігінің 2020 жылғы 10 желтоқсандағы № 2395/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 14 желтоқсанда № 7090 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қыркүйектегі № 1514/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Павлодаре
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 10 декабря 2020 года № 2395/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 декабря 2020 года № 7090. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 30 сентября 2021 года № 1514/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қаласы әкімдігінің 30.09.2021 № 1514/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 – бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 – бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 - бабына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 498 бұйрығына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Павлодара Павлодарской области от 30.09.2021 № 1514/6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, Павлодар қаласының ұйымдарында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Павлодар қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 5 наурыздағы "Павлодар қаласында мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 238/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6268 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях города Павлодара, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Павлодара от 5 марта 2019 года № 238/1 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов в городе Павлодаре" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6268, опубликовано 18 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Е. Иманслям
Павлодар қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 10 желтоқсандағы
№ 2395/7 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласының ұйымдарында мүгедектерді жұмысқа
орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыскерлердің саны, адам
Квотаның мөлшері, %
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны, бірлік
1
2
3
4
5
1
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
62
2
1
2
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
57
2
1
3
Павлодар қаласы әкімдігі, Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
2
1
4
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
54
2
1
5
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 25 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
74
2
1
6
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 34 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
71
2
1
7
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 35 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
76
2
2
8
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 38 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
63
2
1
9
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 44 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
86
2
2
10
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 49 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
65
2
1
11
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 52 арнайы балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
2
1
12
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
69
2
1
13
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 79 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
50
2
1
14
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының көру қабілеті бұзылған балаларға арналған мамандандырылған үлгідегі № 82 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
56
2
1
15
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 84 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
74
2
1
16
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 96 сәбилер бақшасы – "Радуга" үйлесімді даму Орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
68
2
1
17
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 102 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
66
2
1
18
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 112 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
66
2
1
19
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 116 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
58
2
1
20
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 121 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
72
2
1
21
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 122 мектепке дейінгі гимназиясы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
50
2
1
22
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 126 сәбилер бақшасы - балалардың эстетикалық даму орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
64
2
1
23
"Ы. Алтынсарин атындағы дарынды балаларға арналған облыстық қазақ гимназия-интернат" мемлекеттік мекемесі

3. Контроль за исполнение настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Е. Иманслям
Приложение
к постановлению
акимата города Павлодара
от 10 декабря 2020 года
№ 2395/7
Квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях города Павлодара
№ п/п
Наименование организации
Численность работников без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, человек
Размер квоты, %
Количество рабочих мест для инвалидов, единиц
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
62
2
1
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
57
2
1
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
70
2
1
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
54
2
1
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 25 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
74
2
1
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 34 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
71
2
1
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 35 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
76
2
2
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 38 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
63
2
1
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 44 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
86
2
2
10
Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 49 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
65
2
1
11
Государственное казенное коммунальное предприятие "Специальный детский сад № 52 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
50
2
1
12
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
69
2
1
13
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 79 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
50
2
1
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 82 города Павлодара специализированного типа для детей с нарушением зрения" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
56
2
1
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 84 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
74
2
1
16
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 96 города Павлодара - Центр гармонического развития "Радуга" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
68
2
1
17
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 102 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
66
2
1
18
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 112 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
66
2
1
19
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 116 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара"
58
2
1
20
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 121 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
72
2
1
21
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дошкольная гимназия № 122 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
50
2
1
22
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 126 города Павлодара - детский центр эстетического развития" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
64
2
1
23
Государственное учреждение "Областная казахская гимназия-интернат для одаренных детей имени И. Алтынсарина"

160
3
5
49
"Павлодар қаласының Мұхтар Әуезов атындағы жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
157
3
5
50
"Павлодар қаласының № 43 жалпы орта білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесі
139
3
4
51
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
190
3
6
52
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Спорттың балалар-жастар орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
132
3
4
53
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасының "Футбол бойынша "Ертіс" олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар – жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
108
3
3
54
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасының "Жоғары спорттық шеберлік мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
63
2
1
55
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасының "№ 1 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар – жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
78
2
2
56
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасының "№ 2 олимпиадалық резервтің мамандандырылған балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
97
2
2
57
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Балалар-жасөспірімдер экология және туризм орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
61
2
1
58
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Дарынды ер балаларға арналған "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" лицей-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
96
2
2
59
"Музыкалық колледж-дарынды балаларға арналған музыкалық мектеп-интернат" кешені" мемлекеттік мекемесі
300
4
12
60
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар сервис және тамақтандыру колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
50
2
1
61
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар техникалық сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
70
2
1
62
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Б. Ахметов атындағы жоғары педагогикалық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
144
3
4
63
Павлодар облысының әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар технологиялық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

160
3
5
49
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа имени Мухтара Ауэзова города Павлодара"
157
3
5
50
Государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43 города Павлодара"
139
3
4
51
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детская музыкальная школа" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
190
3
6
52
Коммунальное государственное учреждение "Детско-молодежный центр спорта" отдела физической культуры и спорта города Павлодара, акимата города Павлодара
132
3
4
53
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по футболу "Иртыш" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
108
3
3
54
Коммунальное государственное казенное предприятие "Школа высшего спортивного мастерства" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
63
2
1
55
Коммунальное государственное учреждение "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 1" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
78
2
2
56
Коммунальное государственное казенное предприятие "Специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва № 2" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
97
2
2
57
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детско-юношеский центр экологии и туризма" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
61
2
1
58
Коммунальное государственное учреждение "Лицей-интернат "БІЛІМ-ИННОВАЦИЯ" для одаренных юношей" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
96
2
2
59
Государственное учреждение "Комплекс "Музыкальный колледж-музыкальная школа-интернат для одаренных детей"
300
4
12
60
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж сервиса и питания" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
50
2
1
61
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский колледж технического сервиса" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
70
2
1
62
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Педагогический высший колледж имени Б. Ахметова" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
144
3
4
63
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский технологический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области

109
3
3
64
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Павлодар химия-механикалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
88
2
2
65
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жоғары электроника және коммуникациялар колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
124
3
4
66
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Жоғары түсті металлургия колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
115
3
3
67
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы білім беру басқармасының "Ақпараттық технологиялар колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
90
2
2
68
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар медициналық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
114
3
3
69
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Павлодар мемлекеттік педагогикалық университеті" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
554
4
22
70
"Инновациялық Еуразия университеті" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
397
4
16
71
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Естай атындағы Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
167
3
5
72
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Г.Н. Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану музейі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
114
3
3
73
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Жүсіпбек Аймауытов атындағы Павлодар облыстық қазақ музыка-драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
150
3
5
74
Павлодар облысы әкімдігі, Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "А.П. Чехов атындағы Павлодар облыстық драма театры" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
100
3
3
75
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "Павлодар облысының мемлекеттік архиві" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
113
3
3
76
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының "С. Торайғыров атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
83
2
2
77
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы туризмді және спортты дамыту жөніндегі басқармасының "Дәрігерлік-дене шынықтыру диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
51
2
1
78
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық қан орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
63
2
1
79
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 3 Павлодар қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны

109
3
3
64
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский химико-механический колледж" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
88
2
2
65
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший колледж электроники и коммуникаций" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
124
3
4
66
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Высший колледж цветной металлургии" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
115
3
3
67
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Колледж информационных технологий" управления образования Павлодарской области, акимата Павлодарской области
90
2
2
68
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский медицинский высший колледж" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
114
3
3
69
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский государственный педагогический университет" Министерства образования и науки Республики Казахстан
554
4
22
70
Товарищество с ограниченной ответственностью "Инновационный Евразийский университет"
397
4
16
71
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец культуры имени Естая" отдела культуры и развития языков города Павлодара, акимата города Павлодара
167
3
5
72
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной историко-краеведческий музей имени Г.Н. Потанина" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
114
3
3
73
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной казахский музыкально-драматический театр имени Жусупбека Аймаутова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
150
3
5
74
Коммунальное государственное казенное предприятие "Павлодарский областной драматический театр имени А.П.Чехова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
100
3
3
75
Коммунальное государственное учреждение "Государственный архив Павлодарской области" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
113
3
3
76
Коммунальное государственное учреждение "Областная универсальная научная библиотека имени С.Торайгырова" управления культуры, развития языков и архивного дела Павлодарской области, акимата Павлодарской области
83
2
2
77
Коммунальное государственное казенное предприятие "Врачебно-физкультурный диспансер" управления по развитию туризма и спорта Павлодарской области, акимата Павлодарской области
51
2
1
78
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной центр крови" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
63
2
1
79
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская городская больница № 3" Управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области

360
4
14
80
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Ғ.Сұлтанов атындағы Павлодар облыстық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
612
4
24
81
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық балалар ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
203
3
6
82
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық стоматологиялық емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
95
2
2
83
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық кардиологиялық орталығы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
587
4
23
84
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар қаласының № 3 емханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
50
2
1
85
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 4 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
290
4
12
86
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының "Павлодар қаласының № 5 емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
340
4
14
87
Павлодар облысы әкімдігі Павлодар облысы денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар ауданының поликлиникасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
281
4
11
88
Павлодар облысының әкімдігі, Павлодар облысының денсаулық сақтау басқармасы шаруашылық жүргізу құқығындағы "Павлодар облыстық жедел медициналық көмек станциясы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны
891
4
36
89
"Almaz Medical Group" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Павлодар филиалы
350
4
14
90
"A.S.K. MED" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
143
3
4
91
"Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі
83
2
2
92
Павлодар облысы әкімі аппаратының "Офис-сервис" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
184
3
6
93
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Халыққа әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
152
3
5
94
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Павлодар облысы бойынша филиалы
852
4
34
95
"KSP Steel" ("КейЭсПи Стил") Жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Павлодар филиалы

360
4
14
80
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная больница имени Г. Султанова" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
612
4
24
81
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная детская больница" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
203
3
6
82
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная стоматологическая поликлиника" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
95
2
2
83
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарский областной кардиологический центр" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
587
4
23
84
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 3 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
50
2
1
85
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 4 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
290
4
12
86
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника № 5 города Павлодара" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
340
4
14
87
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Поликлиника Павлодарского района" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
281
4
11
88
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Павлодарская областная станция скорой медицинской помощи" управления здравоохранения Павлодарской области, акимата Павлодарской области
891
4
36
89
Павлодарский филиал Товарищество с ограниченной ответственностью "Almaz Medical Group"
350
4
14
90
Товарищество с ограниченной ответственностью "A.S.K. MED"
143
3
4
91
Государственное учреждение "Управление образования Павлодарской области"
83
2
2
92
Коммунальное государственное учреждение "Офис-сервис" аппарата акима Павлодарской области
184
3
6
93
Коммунальное государственное учреждение "Центр социального обслуживания населения" отдела занятости и социальных программ города Павлодара, акимата города Павлодара
152
3
5
94
Филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Павлодарской области
852
4
34
95
Павлодарский филиал Товарищества с ограниченной ответственностью "KSP Steel" ("КейЭсПи Стил")