2021 – 2023 жылдарға арналған Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 563/74 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 7155 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ленин кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 392 991 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 136 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 659 мың теңге;
трансферттер түсімі – 372 196 мың теңге;
2) шығындар – 401 434 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -8 443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 443 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 79/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Кенжекөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 218 405 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20 496 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 623 мың теңге;
трансферттер түсімі – 197 286 мың теңге;
2) шығындар – 225 742 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 337 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 79/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Павлодар ауылының бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 001 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 514 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 58 мың теңге;

О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2021 – 2023 годы
Решение Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2020 года № 563/74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2021 года № 7155.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 392 991 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 136 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 659 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 372 196 тысяч тенге;
2) затраты – 401 434 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 443 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 443 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18.11.2021 № 79/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 218 405 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20 496 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 623 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 197 286 тысяч тенге;
2) затраты – 225 742 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 337 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18.11.2021 № 79/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 001 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 21 514 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58 тысяч тенге;

трансферттер түсімі –170 429 мың теңге;
2) шығындар – 200 733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 732 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 732 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 79/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жетекші ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 173 091 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімі – 165 033 мың теңге;
2) шығындар – 176 907 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 816 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 816 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 79/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Мойылды ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 143 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 570 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 193 мың теңге;
трансферттер түсімі – 103 380 мың теңге;
2) шығындар – 107 384 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 241 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 241 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 18.11.2021 № 79/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2021 жылға арналған бюджетінде Павлодар қалалық бюджетінен берілетін субвенциялардың жалпы көлемі 541 598 мың теңге сомасында ескерілсін:
Ленин кенті – 170 242 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі – 130 713 мың теңге;
Павлодар ауылы – 105 881 мың теңге;

поступления трансфертов – 170 429 тысяч тенге;
2) затраты – 200 733 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8 732 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 732 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18.11.2021 № 79/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 173 091 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 033 тысяч тенге;
2) затраты – 176 907 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 816 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 816 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18.11.2021 № 79/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет села Мойылды на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 143 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 570 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 193 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 103 380 тысяч тенге;
2) затраты – 107 384 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 241 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 241 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 18.11.2021 № 79/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Учесть в бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2021 год объем субвенции, передаваемой из Павлодарского городского бюджета в общей сумме 541 598 тысяч тенге:
поселок Ленинский –170 242 тысяч тенге;
Кенжекольский сельский округ – 130 713 тысяч тенге;
село Павлодарское – 105 881 тысяча тенге;

Жетекші ауылы – 91 357 мың теңге;
Мойылды ауылы – 43 405 мың теңге.
7. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және Павлодар қаласының ауылдық елді мекендерінде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер көзделсін.

село Жетекши – 91 357 тысяч тенге;
село Мойылды – 43 405 тысяч тенге.
7. Предусмотреть специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах города Павлодара, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 14.05.2021 № 34/4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қалалық мәслихатының сессия төрағасы А. Дяк
Павлодар қалалық мәслихатының хатшысы З. Мукашева
Павлодар қалалық маслихатының

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Павлодарского городского маслихата Павлодарской области от 14.05.2021 № 34/4 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по экономике и бюджету.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Павлодарского городского маслихата А. Дяк
Секретарь Павлодарского городского маслихата З. Мукашева
Приложение 1
к решению Павлодарского
городского маслихата