Ақсу қаласында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2020 жылғы 22 қыркүйектегі № 701/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 қыркүйекте № 6966 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в городе Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 22 сентября 2020 года № 701/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 сентября 2020 года № 6966
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақсу қаласында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Ақсу қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Б. Ибраев
Ақсу қаласы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в городе Аксу согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аксу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Б. Ибраев
Приложение
к постановлению
акимата города Аксу

2020 жылғы 22 қыркүйегі
№ 701/5 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/с№
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге айына шығындардың орташа құны, теңге
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айына төлемақысының мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 2 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
210 (жергілікті бюджет)
56151
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
2
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Асыл бөбек" арнайы балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
155 (жергілікті бюджет)
92138
төлемсіз
3
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу кентінің №14 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
140 (жергілікті бюджет)
46900
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
4
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының №16 балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
250 (жергілікті бюджет)
46851
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
5
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 18 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
175 (жергілікті бюджет)
44626
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
1
2
3
4
5
6
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 19 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
243 (жергілікті бюджет)
45478
1 жастан 6 жасқа дейін -10500
7
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақсу қаласының № 24 бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
275 (жергілікті бюджет)
49596
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
8
Ақсу қаласы әкімдігінің "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балдырған" бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
115 (жергілікті бюджет)
50851
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
9
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Балапан" бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
320 (жергілікті бюджет)
55505
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
10
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласы білім бөлімінің "Ақсу қаласының №10 бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
220 (жергілікті бюджет)
45080
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
11
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласының білім бөлімінің "Ақсу қаласының № 20 бөбектер бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180 (жергілікті бюджет)

от 22 сентября 2020 года
№ 701/5
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер родительской платы на 2020 год в городе Аксу
п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, тенге
1
2
3
4
5
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 2 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
210 (местный бюджет)
56151
от 1 года до 6 лет - 10500
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Специальный детский сад "Асыл бөбек" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
155 (местный бюджет)
92138
без оплаты
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 14 поселка Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
140 (местный бюджет)
46900
от 1 года до 6 лет - 10500
4
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 16 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
250 (местный бюджет)
46851
от 1 года до 6 лет - 10500
5
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 18 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
175 (местный бюджет)
44626
от 1 года до 6 лет - 10500
1
2
3
4
5
6
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 19 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
243 (местный бюджет)
45478
от 1 года до 6 лет - 10500
7
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 24 города Аксу" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
275 (местный бюджет)
49596
от 1 года до 6 лет - 10500
8
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балдырған" государственного учреждения "Отдел образования города Аксу" акимата города Аксу
115 (местный бюджет)
50851
от 1 года до 6 лет - 10500
9
Коммунальное государственное казенное предприятие "Балапан" бөбектер бақшасы" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
320 (местный бюджет)
55505
от 1 года до 6 лет - 10500
10
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 10 города Аксу" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
220 (местный бюджет)
45080
от 1 года до 6 лет - 10500
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад № 20 города Аксу" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
180 (местный бюджет)

49150
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
12
"Ақсу қаласы Қалқаман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Чайка" балабақшасы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
100 (жергілікті бюджет)
63715
1 жастан 3 жасқа дейін - 6200
3 жастан 6 жасқа дейін - 9200
1
2
3
4
5
13
"Ақсу қаласы Евгеньевка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Айгөлек" бөбектер бақшасы коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
75 (жергілікті бюджет)
49915
1 жастан 3 жасқа дейін - 8000
3 жастан 6 жасқа дейін - 8500
14
Ақсу қаласы әкімдігінің, Ақсу қаласы білім бөлімінің "Айналайын" бөбектер бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
263 (жергілікті бюджет)
46631
1 жастан 6 жасқа дейін - 10500
15
"Ақсу қаласы Достық селолық округі Пограничник ауылының Бауыржан Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
40 (жергілікті бюджет)
32879
3 жастан 6 жасқа дейін - 8000
16
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі Сольветка ауылының негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
12 (жергілікті бюджет)
31396
2 жастан 6 жасқа дейін - 5000
17
"Ақсу қаласы Алғабас селолық округінің М. Қабылбеков атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
27 (жергілікті бюджет)
25954
2 жастан 6 жасқа дейін - 7000
18
"Ақсу қаласы М. Омаров атындағы селолық округі Құркөл ауылының Дөнентаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
16 (жергілікті бюджет)
37536
2 жастан 6 жасқа дейін - 7500
19
"Ақсу қаласы Достық селолық округі Достық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
25 (жергілікті бюджет)
25507
2 жастан 6 жасқа дейін - 7000
20
"Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Жамбыл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
42 (жергілікті бюджет)
30266
2 жастан 6 жасқа дейін - 8000
1
2
3
4
5
21
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі Қызылжар ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
45 (жергілікті бюджет)
23700
2 жастан 6 жасқа дейін - 7000
22
"Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі Ақжол ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (жергілікті бюджет)
33929
2 жастан 6 жасқа дейін - 7000
23
"Ақсу қаласы Алғабас селолық округі Жолқұдық ауылының Қ. Қамзин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (жергілікті бюджет)
22623
2 жастан 6 жасқа дейін - 7000
24
"Ақсу қаласы Евгеньевка селолық округі Үштерек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
49 (жергілікті бюджет)
25090

49150
от 1 года до 6 лет - 10500
12
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Чайка" государственного учреждения "Аппарат акима Калкаманского сельского округа города Аксу"
100 (местный бюджет)
63715
от 1 года до 3 лет
- 6200
от 3 лет до 6 лет - 9200
13
Коммунальное государственное казенное предприятие "Айгөлек" бөбектер бақшасы ГУ "Аппарата акима Евгеньевского сельского округа города Аксу"
75 (местный бюджет)
49915
от 1 года до 3 лет - 8000
от 3 лет до 6 лет - 8500
14
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" отдела образования города Аксу, акимата города Аксу
263 (местный бюджет)
46631
от 1 года до 6 лет - 10500
1
2
3
4
5
15
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Бауыржана Момышулы села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
40 (местный бюджет)
32879
от 3 лет до 6 лет - 8000
16
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа села Сольветка Евгеньевского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
12 (местный бюджет)
31396
от 2 лет до 6 лет - 5000
17
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени М. Кабылбекова Алгабасского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
27 (местный бюджет)
25954
от 2 лет до 6 лет - 7000
18
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени Донентаева села Курколь сельского округа имени М. Омарова города Аксу" (мини-центр)
16 (местный бюджет)
37536
от 2 лет до 6 лет - 7500
19
Коммунальное государственное учреждение "Достыкская средняя школа Достыкского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
25 (местный бюджет)
25507
от 2 лет до 6 лет - 7000
20
Коммунальное государственное учреждение "Жамбылская средняя школа сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу" (мини-центр)
42 (местный бюджет)
30266
от 2 лет до 6 лет - 8000
21
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Кызылжар Кызылжарского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
45 (местный бюджет)
23700
от 2 лет до 6 лет - 7000
22
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Акжол Калкаманского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
20 (местный бюджет)
33929
от 2 лет до 6 лет - 7000
23
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа имени К. Камзина села Жолкудук Алгабасского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
50 (местный бюджет)
22623
от 2 лет до 6 лет - 7000
24
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Уштерек Евгеньевского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
49 (местный бюджет)
25090

2 жастан 6 жасқа дейін - 8000
25
"Ақсу қаласы Алғабас селолық округі Айнакөл ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
34 (жергілікті бюджет)
25936
2 жастан 6 жасқа дейін - 7000
26
"Ақсу қаласы Қызылжар селолық округі Сарышығанақ ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
21 (жергілікті бюджет)
31970
2 жастан 6 жасқа дейін - 6200
27
"Ақсу қаласы Достық селолық округі Спутник станциясының негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
11 (жергілікті бюджет)
32659
2 жастан 6 жасқа дейін - 8000
28
"Ақсу қаласы Достық селолық округі Береке ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
50 (жергілікті бюджет)
21360
2 жастан 6 жасқа дейін - 7000
29
"Ақсу қаласы М. Омаров атындағы селолық округі Еңбек ауылының орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (шағын орталық)
20 (жергілікті бюджет)
25550

от 2 лет до 6 лет - 8000
1
2
3
4
5
25
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Айнаколь Алгабасского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
34 (местный бюджет)
25936
от 2 лет до 6 лет - 7000
26
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Сарышыганак Кызылжарского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
21 (местный бюджет)
31970
от 2 лет до 6 лет - 6200
27
Коммунальное государственное учреждение "Основная школа станции Спутник Достыкского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
11 ( местный бюджет)
32659
от 2 лет до 6 лет - 8000
28
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Береке Достыкского сельского округа города Аксу" (мини-центр)
50 (местный бюджет)
21360
от 2лет до 6 лет - 7000
29
Коммунальное государственное учреждение "Средняя школа села Енбек сельского округа имени М. Омарова города Аксу" (мини-центр)
20 (местный бюджет)
25550

2 жастан 6 жасқа дейін - 6800

от 2 до 6 лет - 6800