Екібастұз қаласының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қарашадағы № 787/10 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қарашада № 7035 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 29 қазандағы № 922/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов города Экибастуза
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 13 ноября 2020 года № 787/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 ноября 2020 года № 7035. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29 октября 2021 года № 922/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)

Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қаласы әкімдігінің 29.10.2021 № 922/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 498 бұйрығына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Экибастуза Павлодарской области от 29.10.2021 № 922/10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", статьей 46 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О правовых актах", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, Екібастұз қаласының ұйымдарына мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Екібастұз қаласының мүгедектерін жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 1491/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5342 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Голос Экибастуза" және "Отарқа" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях города Экибастуза, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 23 декабря 2016 года № 1491/12 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов города Экибастуза" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5342, опубликовано 19 января 2017 года в газетах "Голос Экибастуза" и "Отарқа").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі А. Кантарбаев
Екібастұз қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 13 қарашасы
№ 787/10 қаулысына
қосымша
Екібастұз қаласының ұйымдарына мүгедектерді
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыскерлердің саны (адам)
Квота мөлшері
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны (бірлік)
1
"Екібастұз қаласы әкімдігі білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы № 2 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
91
2%
2
2
"Екібастұз қаласы әкімдігінің білім бөлімінің № 7 мектеп – гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза А. Кантарбаев
Приложение
к постановлению
акимата города Экибастуза
от 13 ноября 2020 года
№ 787/10
Квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов в организациях города Экибастуза
№ п/п
Наименование организации
Численность работников без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда (человек)
Размер квоты
Количество рабочих мест для инвалидов (единиц)
1
Коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата города Экибастуза"
91
2%
2
2
Коммунальное государственное учреждение "Школа - гимназия № 7 отдела образования акимата города Экибастуза"