Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" № 410/51 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 9 желтоқсандағы № 480/62 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 желтоқсанда № 7097 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы" № 410/51 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6705 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 199 438 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 574 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 485 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 190 379 мың теңге;
2) шығындар – 203 051 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 613 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 613 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджетітиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 239 449 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 521мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 232 844 мың теңге;

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 410/51 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2020 - 2022 годы"
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 9 декабря 2020 года № 480/62. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 декабря 2020 года № 7097
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 27 декабря 2019 года № 410/51 "О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастузана 2020 - 2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6705, опубликовано 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 199 438 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 574 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 485 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 190 379 тысяч тенге;
2) затраты – 203 051 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 613 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 613 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 239 449 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 521 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 232 844 тысячи тенге;

2) шығындар – 241 499 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 050 мың теңге.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 57 808 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 795 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 711 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 56 302 мың теңге;
2) шығындар – 57 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 887 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 790 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 31 092 мың теңге;
2) шығындар – 32 887 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

2) затраты – 241 499 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 050 тысяч тенге.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 808 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 795 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 711 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 56 302 тысячи тенге;
2) затраты – 57 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 31 092 тысячи тенге;
2) затраты – 32 887 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шиқылдақ ауылының бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 382 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 442 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 555 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 31 385 мың теңге;
2) шығындар – 32 382 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
12) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 35-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы Л. Бекбергенова
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет села Шикылдак на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 382 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 442 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 555 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 31 385 тысяч тенге;
2) затраты – 32 382 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –равно нулю.";
12) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 35 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Экибастузского городского маслихата Л. Бекбергенова
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата

35 675
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында педагогтардың біліктілігі санатына үстем ақы төлеуге
1 200
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында педагогтардың еңбек ақысын ұлғайтуға
7 480
мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың еңбек ерекшелігіне лауазымдық айлыққа үстем ақыны белгілеуге
1 236
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
11 898
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
13 861
1.2
Шідерті поселкесі бюджетіне, соның ішінде:
131 650
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында педагогтардың біліктілігі санатына үстем ақы төлеуге
800
мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында педагогтардың еңбек ақысын ұлғайтуға
3 740
мәдениет ұйымдарында және архивтік мекемелерінде басқару және негізгі персоналдың еңбек ерекшелігіне лауазымдық айлыққа үстем ақыны белгілеуге
1 212
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
8 352
электр желілері мен жабдықтарын жөндеуге
8 219
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
4 867
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауды қамтамасыз ету
4 000
2020-2021 жылдарға арналған Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде инфрақұрылымды және тұрғын үй-коммуналдық
100 460
1
2
3
шаруашылықты дамыту есебінен жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге
1.3
Ақкөлауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
29 662
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарына және елді мекендердің
көшелеріне күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу жүргізуге
20 530
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
9 132
1.4
Теміржол ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
14 890
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауды қамтамасыз ету
5 921
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
8 969
1.5
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
24 363
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтауды қамтамасыз ету
14 703
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
7 216
жер учаскесіне ауыл шаруашылығы өндірісінің шығындарын анықтауға
754
жылжымайтын мүлік объектілеріне техникалық паспорттар дайындауға
1 690
1.6
Бәйет ауылдық округі бюджетіне
8 477
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге
8 477
1.7
Қоянды ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
10 261
факторлық-балдық шкала бойынша мемлекеттік әкімшілік қызметшілерге еңбекақы төлеуге

35 675
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
1 200
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
7 480
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях
1 236
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
11 898
на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
13 861
1.2
Бюджету поселка Шидерты, в том числе:
131 650
на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
800
на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
3 740
на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры и архивных учреждениях
1 212
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
8 352
на ремонт электрических сетей и оборудования
8 219
на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
4 867
на обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов
4 000
на обеспечение занятости за счет развития инфраструктуры
и жилищно-коммунального хозяйства в рамках Дорожной карты занятости на 2020-2021 годы
100 460
Бюджету Аккольскому сельскому округу, в том числе:
29 662
1
2
3
на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
20 530
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
9 132
1.4
Бюджету Железнодорожному сельскому округу, в том числе:
14 890
обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов
5 921
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
8 969
1.5
Бюджету Экибастузскому сельскому округу, в том числе:
24 363
обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов
14 703
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
7 216
на определение потерь сельскохозяйственного производства на земельный участок
754
на изготовление технических паспортов на объекты недвижимости
1 690
1.6
Бюджету Байетскому сельскому округу
8 477
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале
8 477
1.7
Бюджету Қояндинскому сельскому округу, в том числе:
10 261
на оплату труда административных государственных служащих по факторно-балльной шкале