2021 - 2023 жылдарға арналған Екібастұз қаласының ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 491/63 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 7163 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2- тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Солнечный поселкесінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 112 638 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 12 122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 759 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 99 757 мың теңге;
2) шығындар – 119 298 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 660 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 660 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 11.11.2021 № 71/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шідерті поселкесінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91 113 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 679 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 82 360 мың теңге;
2) шығындар – 94 118 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 005 мың теңге;

О бюджете сельских округов, сел и поселков города Экибастуза на 2021 - 2023 годы
Решение Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 30 декабря 2020 года № 491/63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 января 2021 года № 7163.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Солнечный на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 112 638 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12 122 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 759 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 99 757 тысяч тенге;
2) затраты – 119 298 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 660 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 660 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 11.11.2021 № 71/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет поселка Шидерты на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 113 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 679 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 82 360 тысяч тенге;
2) затраты – 94 118 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 005 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 005 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 11. 11.2021 № 71/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 953 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 032 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 41 921 мың теңге;
2) шығындар – 43 695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -742 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 742 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 11. 11.2021 № 71/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 – 2023 жылдарға арналған Бәйет ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 081 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 39 623 мың теңге;
2) шығындар – 43 081 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 000 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 000 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 11. 11.2021 № 71/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 – 2023 жылдарға арналған Теміржол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 945 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 036 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 005 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 11.11.2021 № 71/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 953 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 032 тысячи тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 41 921 тысяча тенге;
2) затраты – 43 695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -742 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 742 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 11.11.2021 № 71/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Байетского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 081 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39 623 тысячи тенге;
2) затраты – 43 081 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 000 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 11.11.2021 № 71/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Железнодорожного сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 945 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 036 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;

трансферттер түсімдері – 34 236 мың теңге;
2) шығындар – 37 165 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 968 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 968 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 11. 11.2021 № 71/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шиқылдақ ауылының бюджеті тиісінше 31, 32, 33-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 392 мың теңге,соның ішінде:
салықтық түсімдер – 586 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – нөлге тең;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімдері – 40 806 мың теңге;
2) шығындар – 41 586 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – нөлге тең;
бюджеттік кредиттерді өтеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – нөлге тең;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 11. 11.2021 № 71/11 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. Екібастұз қалалық бюджетінен 2021 жылға ауылдық округтерінің, ауылдарының және поселкелерінің бюджеттеріне берілетін, субвенциялар көлемдері ескерілсін, соның ішінде:
Солнечный поселкесі – 72 150 мың теңге;
Шідерті поселкесі – 66 638 мың теңге;
Ақкөл ауылдық округі – 37 035 мың теңге;
Бәйет ауылдық округі – 32 328 мың теңге;
Теміржол ауылдық округі – 36 348 мың теңге;
Қоянды ауылдық округі – 42 665 мың теңге;
Сарықамыс ауылдық округі – 29 832 мың теңге;
Төрт-Құдық ауылдық округі – 25 024 мың теңге;
Екібастұз ауылдық округі – 48 358 мың теңге;
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл – 30 547 мың теңге;
Шиқылдақ ауылы – 34 207 мың теңге.

поступления трансфертов – 34 236 тысячи тенге;
2) затраты – 37 165 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 968 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 968 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 11.11.2021 № 71/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Утвердить бюджет села Шикылдак на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 31, 32, 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 392 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 586 тысяч тенге;
неналоговые поступления – равно нулю;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 40 806 тысяч тенге;
2) затраты – 41 586 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю, в том числе:
бюджетные кредиты – равно нулю;
погашение бюджетных кредитов – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю, в том числе:
приобретение финансовых активов – равно нулю;
поступления от продажи финансовых активов государства – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета –-194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 11.11.2021 № 71/11 (вводится в действие с 01.01.2021).
12. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из Экибастузского городского бюджета, в том числе:
поселок Солнечный – 72 150 тысячи тенге;
поселок Шидерты – 66 638 тысячи тенге;
Аккольский сельский округ – 37 035 тысячи тенге;
Байетский сельский округ – 32 328 тысячи тенге;
Железнодорожный сельский округ – 36 348 тысячи тенге;
Қояндинский сельский округ – 42 665 тысячи тенге;
Сарыкамысский сельский округ – 29 832 тысяча тенге;
Торт-Кудукский сельский округ – 25 024 тысячи тенге;
Экибастузский сельский округ – 48 358 тысяч тенге;
село имени академика Алькея Маргулана – 30 547 тысячи тенге;
село Шикылдак – 34 207 тысяч тенге.

13. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің, ауылдардың және поселкелердің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттер 34-қосымшаға сәйкес ескерілсін.
14. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтік мөлшерлемелер қарастырылсын.

13. Учесть в бюджете сельских округов, сел и поселков на 2021 год целевые трансферты, выделенные из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 34.
14. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 28.04.2021 № 26/4 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
16. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қалалық мәслихатының сессия төрағасы М. Мусанап
Екібастұз қалалық мәслихатының хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының

Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Экибастузского городского маслихата Павлодарской области от 28.04.2021 № 26/4 (вводится в действие с 01.01.2021).
15. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Экибастузского городского маслихата М. Мусанап
Секретарь Экибастузского городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата

1 182
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
440
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
223
1.5
Теміржол ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
10 561
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
4 064
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
843
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
5 000
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
654
1.6
Қоянды ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
13 948
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 664
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
1 400
әкім аппаратының ғимаратын ағымдағы жөндеуге
915
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
915
сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге
6 000
1.7
Сарықамыс ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
9 401
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
2 908
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
843
Сарықамыс ауылдық округінің Сарықамыс ауылын сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге
5 650
1.8
Төрт-Құдық ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
6 739
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
3 143
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 265
қызметтік автокөлікті ағымдағы жөндеу жүргізуге
600
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге
1 000
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
511
зираттарын орналастыру және күтіп ұстау бойынша жерге орналастыру жобасын дайындауға
220
1.9
Екібастұз ауылдық округі бюджетіне, соның ішінде:
28 543
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге
4 263
лицензияланған бағдарламалық жасақтаманы сатып алуға
1 054
Екібастұз ауылдық округінің Төртүй ауылында қызметтік тұрғын үйді ағымдағы жөндеуге
1 900
Екібастұз ауылдық округінің Мыңтомар, Көксиыр ауылдарында жасанды жабыны бар ойын алаңдарын абаттандыруға
4 000
1
2
3
Екібастұз ауылдық округінің Тай ауылындағы жасанды жабыны бар шағын футбол алаңын орналастыруға
11 095
мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысын төлеуге
1 231
сумен жабдықтаумен қамтамасыз етуге
5 000
1.10
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауылы бюджетіне, соның ішінде:
3 689
мемлекеттік қызметшілердің қызметін бағалау нәтижелері бойынша бонустар төлеуге

1 182
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
440
на оплату труда государственных служащих
223
1.5
Бюджету Железнодорожному сельскому округу, в том числе:
10 561
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
4 064
на приобретение лицензионных программных обеспечений
843
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
5 000
на оплату труда государственных служащих
654
1.6
Бюджету Кояндинскому сельскому округу, в том числе:
13 948
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 664
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 400
на текущий ремонт здания аппарата акима
915
на оплату труда государственных служащих
915
на обеспечение водоснабжением
6 000
1.7
Бюджету Сарыкамысскому сельскому округу, в том числе:
9 401
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
2 908
на приобретение лицензионных программных обеспечений
843
на обеспечение водоснабжением села Сарыкамыс Сарыкамыского сельского округа
5 650
1.8
Бюджету Торт-Кудукскому сельскому округу, в том числе:
6 739
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
3 143
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 265
на проведение текущего ремонта служебного автотранспорта
600
на проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
1 000
на оплату труда государственных служащих
511
1
2
3
на изготовление землеустроительного проекта для размещения и обслуживания кладбищ
220
1.9
Бюджету Экибастузскому сельскому округу, в том числе:
28 543
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих
4 263
на приобретение лицензионных программных обеспечений
1 054
на текущий ремонт служебного жилья в селе Тортуй Экибастузского сельского округа
1 900
на благоустройство игровых площадок с искусственным покрытием в селах Мынтомар, Коксиыр Экибастузского сельского округа
4 000
на устройство мини-футбольного поля с искусственным покрытием в селе Тай Экибастузского сельского округа
11 095
на оплату труда государственных служащих
1 231
на обеспечение водоснабжением
5 000
1.10
Бюджету села имени академика Алькея Маргулана, в том числе:
3 689
на оплату бонусов по результатам оценки деятельности государственных служащих