Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылындағы көшелерді қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 30 шілдедегі № 1-08/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 6883 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Ақкөл ауылдық округі Ақкөл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Ақкөл ауылдық округінің Ақкөл ауылындағы келесі көшелер:
"Строительная" көшесі "Бөгенбай батыр" көшесі;
"Школьная" көшесі "Мектеп" көшесі;
"Кеңес" көшесі "Жандарбек ата" көшесі;
"Ленин" көшесі "Мейрам Асылғазин" көшесі;
"Целинная" көшесі "Естай ақын" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл ауылдық округінің әкімі Б. Ахтаев

О переименовании улиц в селе Акколь Аккольского сельского округа города Экибастуз
Решение акима Аккольского сельского округа города Экибастуза Павлодарской области от 30 июля 2020 года № 1-08/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 августа 2020 года № 6883
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Акколь Аккольского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Аккольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Акколь Аккольского сельского округа города Экибастуза:
улицу "Строительная" на улицу "Бөгенбай батыр";
улицу "Школьная" на улицу "Мектеп";
улицу "Кеңес" на улицу "Жандарбек ата";
улицу "Ленина" на улицу "Мейрам Асылғазин";
улицу "Целинная" на улицу "Естай ақын".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аккольского сельского округа Б. Ахтаев