Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 284/60 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 тамыздағы № 317/66 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 тамызда № 6923 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020-2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 284/60 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6701 болып тіркелген, 2020 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020-2022 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 467045 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 10003 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1341 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 200 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 455501 мың теңге;
2) шығындар - 469509 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 2464 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 2464 мың теңге";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43542 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 1375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 756 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 41411 мың теңге;
2) шығындар - 43542 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 284/60 "О бюджете сельских округов Актогайского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Актогайского районного маслихата Павлодарской области от 19 августа 2020 года № 317/66. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 августа 2020 года № 6923
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Актогайского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 284/60 "О бюджете сельских округов Актогайского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6701, опубликованное 13 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 467045 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10003 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1341 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 455501 тысяч тенге;
2) затраты – 469509 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 2464 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 2464 тысяч тенге";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ақжол на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 43542 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1375 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 756 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 41411 тысяч тенге;
2) затраты – 43542 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета - равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:

"3. 2020-2022 жылдарға арналған Жалаулы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 40969 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 371 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1012 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 39586 мың теңге;
2) шығындар - 40969 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020-2022 жылдарға арналған Жолболды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36120 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 327 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 780 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 35013 мың теңге;
2) шығындар - 36120 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020-2022 жылдарға арналған Қараоба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 56378 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 821 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1111 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 54446 мың теңге;
2) шығындар - 56378 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020-2022 жылдарға арналған Қожамжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38787 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 693 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1233 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 36861 мың теңге;
2) шығындар - 38787 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең";

"3. Утвердить бюджет Жалаулинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 40969 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 371 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1012 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39586 тысяч тенге;
2) затраты - 40969 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Жолболдинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 36120 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 327 тысяча тенге;
неналоговые поступления - 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 35013 тысяч тенге;
2) затраты - 36120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Караобинского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы - 56378 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 821 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1111 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 54446 тысяч тенге;
2) затраты - 56378 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Кожамжарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38787 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 693 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1233 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 36861 тысяч тенге;
2) затраты - 38787 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю";

7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020-2022 жылдарға арналған Мүткенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 47426 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 476 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 1914 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 45036 мың теңге;
2) шығындар - 47426 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең";
8) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 359131 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
219324 мың теңге - "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру;
54183 мың теңге - ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
15466 мың теңге - Ақтоғай ауылдық округі және Ақжол ауылдық округін абаттандыруға;
19425 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарына жөндеу жүргізуге;
7050 мың теңге – Ақтоғай ауылдық округінің, Ақжол ауылдық округінің,
Жолболды ауылдық округінің, Қараоба ауылдық округінің, Қожамжар ауылдық округінің және Мүткенов ауылдық округінің санитариясын қамтамасыз етуге;
33000 мың теңге – Ақтоғай ауылдық округінің, Ақжол ауылдық округінің, Жалаулы ауылдық округінің, Жолболды ауылдық округінің, Қараоба ауылдық округінің, Қожамжар ауылдық округінің және Мүткенов ауылдық округінің сумен жабдықтауды ұйымдастыруға;
10683 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға".
9) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихатының бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтоғай аудандық мәслихатының сессия төрағасы Т. Таскенов
Ақтоғай аудандық мәслихатының хатшысы Ж. Ташенев
Павлодар облысы
Ақтоғай аудандық
мәслихатының

7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Муткеновского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 47426 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 476 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 1914 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 45036 тысяч тенге;
2) затраты - 47426 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - равно нулю";
8) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2020 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 359131 тысяч тенге, в следующих размерах:
219324 тысяча тенге - на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
54183 тысяч тенге - на расходы текущего и капитального характера;
15466 тысяч тенге - на благоустройство Актогайского сельского округа и сельского округа Ақжол;
19425 тысяч тенге - на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
7050 тысяч тенге – на обеспечение санитарии Актогайского сельского округа, сельского округа Ақжол, Жолболдинского сельского округа, Караобинского сельского округа, Кожамжарского сельского округа и Муткеновского сельского округа;
33000 тысяч тенге – на организацию водоснабжения Актогайского сельского округа, сельского округа Ақжол, Жалаулинского сельского округа, Жолболдинского сельского округа, Караобинского сельского округа, Кожамжарского сельского округа и Муткеновского сельского округа;
10683 тысяч тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования".
9) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Актогайского районного маслихата Т. Таскенов
Секретарь Актогайского
районного маслихата Ж. Ташенев
Приложение 1
к решению Актогайского
районного маслихата
Павлодарской области