Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 304/54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 346/59 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 22 қыркүйекте № 6953 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауданының ауылдық округтері және Майқайың кентінің бюджеттері туралы" № 304/54 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6702 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрде эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 417127 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15529 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 401398 мың теңге;
2) шығындар – 423036 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5909 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5909 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақсаң ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39577 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 243 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттер түсімі – 39084 мың теңге;
2) шығындар – 39577 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";

О внесении изменений в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 304/54 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 16 сентября 2020 года № 346/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 сентября 2020 года № 6953
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Баянаульского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 304/54 "О бюджетах сельских округов и поселка Майкаин Баянаульского района на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6702, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 417127 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15529 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 401398 тысяч тенге;
2) затраты – 423036 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5909 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5909 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Аксанского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39577 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 243 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге ;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 39084 тысяч тенге;
2) затраты – 39577 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5154 мың теңге.";
14) көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Баянауыл аудандық
мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5154 тысяч тенге.";
14) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально– экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь
Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата