Баянауыл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту және жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 27 қазандағы № 351/61 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қарашада № 7030 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқада міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 510-бабының 1-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес Баянауыл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) бекітілсін.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Баянауыл ауданының жерлерін аймақтарға бөлу жобасының (схемасының) негізінде жер салығының базалық мөлшерлемелерінен жер салығы мөлшерлемелері арттырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Баянауыл аудандық мәслихатының әлеуметтік–экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім, 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 2-тармақты қоспағанда, алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Баянауыл аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 27 қазаны
№ 351/61 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауданының жерлерін аймақтарға
бөлу жобасы (схемасы)
Шартты белгілер:
Баянауыл аудандық
мәслихатының
2020 жылғы 27 қазандағы
№ 351/61 шешіміне
2-қосымша
Баянауыл ауданының жер салығының мөлшерлемелерін арттыру

Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель и о повышении ставок земельного налога Баянаульского района
Решение Баянаульского районного маслихата Павлодарской области от 27 октября 2020 года № 351/61. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 ноября 2020 года № 7030.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 1 статьи 510 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель Баянаульского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Повысить ставки земельного налога от базовых ставок земельного налога на основании проекта (схемы) зонирования земель Баянаульского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Баянаульского районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением пункта 2, который вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии, секретарь
Баянаульского районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 27 октября 2020 года
№ 351/61
Проект (схема) зонирования земель Баянаульского района
Условные обозначения:
Приложение 2
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 27 октября
2020 года № 351/61
Повышение ставок земельного налога Баянаульского района