Баянауыл ауданы Баянауыл ауылдық округінің Баянауыл ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Баянауыл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 28 ақпандағы № 1-03/01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 наурызда № 6737 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Баянауыл ауылдық округі Баянауыл ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 14 маусымдағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Баянауыл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Баянауыл ауылдық округінің Баянауыл ауылының келесі көшелері:
"Т. Комаров" көшесінің № 1 үйінен бастап № 32 үйге дейін "Сұлтан Сарсенбаев" көшесі болып;
"Т. Комаров" көшесінің № 33 үйінен бастап № 42 үйге дейін "Қосым Пішембаев" көшесі болып;
"Рыбалко" көшесінің № 1 үйінен бастап № 7 үйге дейін "Шапық Шокин" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Баянауыл ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы А. Сапабеков

О переименовании некоторых улиц села Баянаул Баянаульского сельского округа Баянаульского района
Решение акима Баянаульского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 28 февраля 2020 года № 1-03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 марта 2020 года № 6737
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Баянаул Баянаульского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 14 июня 2019 года, аким Баянаульского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Баянаул Баянаульского сельского округа Баянаульского района:
улицу "Т. Комарова" начиная с дома № 1 до дома № 32 на улицу "Сұлтан Сарсенбаев";
улицу "Т. Комарова" начиная с дома № 33 до дома № 42 на улицу "Қосым Пішембаев";
улицу "Рыбалко" начиная с дома № 1 до дома № 7 на улицу "Шапық Шокин".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Баянаульского сельского округа А. Сапабеков