Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округінде орналасқан "Едіге" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 26 наурыздағы № 1-04/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 26 наурызда № 6766 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 22 шілдедегі № 1-04/26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі)
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облысы Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округі әкімінің 22.07.2020 № 1-04/26 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Баянауыл ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2020 жылғы 27 ақпандағы № 2-19/43 ұсынысы негізінде, Торайғыр ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Торайғыр ауылдық округінде орналасқан "Едіге" шаруа қожалығының аумағында ірі қара малдың құтыру ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Торайғыр аулдық округінің әкімі А. Абраров

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозяйства "Едіге" расположенного в Торайгырском сельском округе Баянаульского района
Решение акима Торайгырского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 26 марта 2020 года № 1-04/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 26 марта 2020 года № 6766
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Баянаульского района от 27 февраля 2020 года № 2-19/43, аким Торайгырского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни бешенства крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на территории крестьянского хозяйства "Едіге" расположенного в Торайгырском сельском округе Баянаульского района.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Торайгырского сельского округа А. Абраров