Ертіс ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 28 тамыздағы № 168/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 3 қыркүйекте № 6933 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ертіс ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ертіс ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауданының әкімі А. Бейсекин
Ертіс ауданы әкімдігінің

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в Иртышском районе
Постановление акимата Иртышского района Павлодарской области от 28 августа 2020 года № 168/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 сентября 2020 года № 6933
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Иртышского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Иртышском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Иртышского района А. Бейсекин
Приложение
к постановлению
акимата Иртышского района

2020 жылғы 28 тамызы
№ 168/2 қаулысына
қосымша
Ертіс ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие және оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына шығындардың орташа құны, теңге
Ата-ананың айына төлемақысының мөлшері, теңге
11
Ертіс ауданы әкімдігінің, Ертіс ауылы әкімі аппаратының "Ертіс ауылының бөбекжай -бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

от 28 августа 2020 года
№ 168/2
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер родительской платы на 2020 год в Иртышском районе
№ № п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
11
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад села Иртышск" аппарата акима села Иртышск, акимата Иртышского района