Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 214-51-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 263-60-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 15 желтоқсанда № 7095 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы "2020 – 2022 жылдарға арналған Ертіс ауданының ауылдар және ауылдық округтерінің бюджеті туралы" № 214-51-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6704 болып тіркелген, 2020 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ағашорын ауылдық округінің бюджеті 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 111099 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1392 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 27 мың теңге;
трансферттер түсімі – 109680 мың теңге;
2) шығындар – 111099 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 – 2022 жылдарға арналған Аманкелді ауылдық округінің бюджеті 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30016 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105 мың теңге;
трансферттер түсімі – 27880 мың теңге;
2) шығындар – 30016 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2020 – 2022 жылдарға арналған Байзақов ауылдық округінің бюджеті 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 214-51-6 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2020 - 2022 годы"
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 14 декабря 2020 года № 263-60-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 декабря 2020 года № 7095
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 30 декабря 2019 года № 214-51-6 "О бюджете сел и сельских округов Иртышского района на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6704, опубликованное 14 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агашорынского сельского округа на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 111099 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1392 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 27 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109680 тысяч тенге;
2) затраты – 111099 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 4, 5, 6, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 30016 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2031 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 105 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27880 тысяч тенге;
2) затраты – 30016 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Байзаковского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 7, 8, 9, в том числе на 2020 год в следующих объемах:

1) кірістер – 31270 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1051 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30219 мың теңге;
2) шығындар – 31270 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 – 2022 жылдарға арналған Голубовка ауылының бюджеті 10, 11, 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25206 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1458 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23747 мың теңге;
2) шығындар – 25206 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 – 2022 жылдарға арналған Ертіс ауылының бюджеті 13, 14, 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 366667 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27636 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 193 мың теңге;
трансферттер түсімі – 338838 мың теңге;
2) шығындар – 372482 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5815 мың теңге ;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5815 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қарақұдық ауылдық округінің бюджеті 16, 17, 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39676 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1058 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38618 мың теңге;
2) шығындар – 39676 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 – 2022 жылдарға арналған Қоскөл ауылдық округінің бюджеті 19, 20, 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –28712 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 475 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28237 мың теңге;

1) доходы – 31270 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1051 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 30219 тысяч тенге;
2) затраты – 31270 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет села Голубовка на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 10, 11, 12, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25206 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 тысяча тенге
поступления трансфертов – 23747 тысяч тенге;
2) затраты – 25206 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет села Иртышск на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 13, 14, 15, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 366667 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 193 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 338838 тысяч тенге;
2) затраты –372482 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5815 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5815 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Каракудукского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 16, 17, 18, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 39676 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1058 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38618 тысяч тенге;
2) затраты – 39676 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Коскольского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 19, 20, 21, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 28712 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 475 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28237 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020 – 2022 жылдарға арналған Сілеті ауылдық округінің бюджеті 34, 35, 36-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38107 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 258 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37849 мың теңге;
2) шығындар – 38107 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
13) корсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Селетинского сельского округа на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 34, 35, 36, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 38107 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 258 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37849 тысяч тенге;
2) затраты – 38107 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
13) приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2020 жылғы 14 желтоқсаны
№ 263-60-6 шешіміне
1-қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының
2019 жылғы 30 желтоқсандағы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь
Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
от 14 декабря 2020 года
№ 263-60-6
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
от 30 декабря 2019 года