Ертіс ауданы Ертіс ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ертіс ауданы Ертіс ауылы әкімінің 2020 жылғы 26 маусымдағы № 1-03-10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 шілдеде № 6868 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Ертіс ауданы Ертіс ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ертіс ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс ауданы Ертіс ауылының келесі көшелері:
"Транспортная" көшесі "Мерей" көшесі;
"Первомайская" көшесі "Бірлік" көшесі;
"Базарная" көшесі "Қазына" көшесі;
"Тельман" көшесі "Ақжол" көшесі;
"Чехов" көшесі "Қайнар" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс ауылының әкімі К. Бельгубаев

О переименовании некоторых улиц села Иртышск Иртышского района
Решение акима села Иртышск Иртышского района Павлодарской области от 26 июня 2020 года № 1-03-10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 июля 2020 года № 6868
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села Иртышск Иртышского района и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким села Иртышск РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Иртышск Иртышского района:
улицу "Транспортная" на улицу "Мерей";
улицу "Первомайская" на улицу "Бірлік";
улицу "Базарная" на улицу "Қазына";
улицу "Тельмана" на улицу "Ақжол";
улицу "Чехова" на улицу "Қайнар".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Иртышск К. Бельгубаев