Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы "Тереңкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 5/45 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 2020 жылғы 7 тамыздағы № 2/59 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 тамызда № 6906 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тереңкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 маусымдағы "Тереңкөл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің әкімшілік мемлекеттік қызметшілеріне қызметтік куәлікті беру Қағидаларын және оның сипаттамасын бекіту туралы" № 5/45 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6440 болып тіркелген, 2019 жылғы 5 шілдеде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік сала мен заңдылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тереңкөл аудандық мәслихатының сессия төрағасы Г. Базарбаева
Тереңкөл аудандық мәслихатының хатшысы С. Баяндинов

О признании утратившим силу решения маслихата района Тереңкөл от 13 июня 2019 года № 5/45 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат маслихата района Тереңкөл" и его описание"
Решение маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 7 августа 2020 года № 2/59. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 августа 2020 года № 6906
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Тереңкөл от 13 июня 2019 года № 5/45 "Об утверждении Правил выдачи служебного удостоверения административным государственным служащим государственного учреждения "Аппарат маслихата района Тереңкөл" и его описание" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6440, опубликованное 5 июля 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социальной сферы и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии маслихата района Тереңкөл Г. Базарбаева
Секретарь маслихата района Тереңкөл С. Баяндинов