Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 70/308 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 27 сәуірде № 6805 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 64/280 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6682 болып тіркелген, 2019 жылғы 30 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10 429 258 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 756 092 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 32 018 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 9 628 148 мың теңге;
2) шығындар – 10 536 684 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 166 367 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 198 926 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 32 559 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -273 793 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 273 793 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. Аудандық жергілікті атқарушы органның 2020 жылға арналған резерві 53 342 мың теңге сомасында бекітілсін.";
3) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетінде ауылдық округтердің және Ольгинка ауылының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер келесі көлемдерінде ескерілсін:
1) 130 923 мың теңге – жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік қызметшілеріне факторлық-балдық шкала бойынша еңбекақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге;
2) 69 910 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеуге;

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 24 апреля 2020 года № 70/308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 апреля 2020 года № 6805. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 20 декабря 2019 года № 64/280 "О Павлодарском районном бюджете на 2020 - 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6682, опубликованное 30 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Павлодарский районный бюджет на 2020 - 2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 429 258 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 756 092 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 32 018 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 628 148 тысяч тенге;
2) затраты – 10 536 684 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 166 367 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 198 926 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 32 559 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -273 793 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 273 793 тысячи тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить на 2020 год резерв местного исполнительного органа района в сумме 53 342 тысячи тенге.";
3) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов и села Ольгинка в следующих объемах:
1) 130 923 тысячи тенге – на внедрение новой системы оплаты труда государственным служащим местных исполнительных органов по факторно-бальной шкале;
2) 69 910 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;

3) 42 989 мың теңге – тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
4) 26 493 мың теңге – білім беру саласындағы күрделі сипаттағы шығындарға;
5) 3 884 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
6) 33 252 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
7) 15 383 мың теңге – мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақы белгілеуге;
8) 142 624 мың теңге – "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерінде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық
мәслихатының сессия төрағасы Б. Баткеев
Павлодар аудандық
мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2020 жылғы 24
сәуірдегі № 70/308 шешіміне
1-қосымша
Павлодар аудандық
мәслихатының 2019
жылғы 20 желтоқсандағы
№ 64/280 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

3) 42 989 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера в сфере жилищно-коммунального хозяйства;
4) 26 493 тысячи тенге – на расходы капитального характера в сфере образования;
5) 3 884 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования;
6) 33 252 тысячи тенге – на увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования;
7) 15 383 тысячи тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
8) 142 624 тысячи тенге – на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Павлодарского районного маслихата Б. Баткеев
Секретарь Павлодарского
районного маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 24 апреля 2020 года № 70/308
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата от 20
декабря 2019 года № 64/280
О Павлодарском районном бюджете на 2020 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

1 872
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
15 907
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
65 742
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
63 629
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
571 071
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
156 054
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
145 224
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
145 224
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
10 830
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
10 830
2
Әлеуметтік көмек
374 240
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
374 240
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
230 114
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
5 302
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
49 386
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 285
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
46 606
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41 547
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
40 777
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
40 777
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 077
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 700
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 812 056
1
Тұрғын үй шаруашылығы
196 561
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
196 561
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4 000
008
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
46 666
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
11 495
090
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды сатып алу

1 872
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
15 907
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
65 742
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
63 629
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
571 071
1
Социальное обеспечение
156 054
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
145 224
005
Государственная адресная социальная помощь
145 224
464
Отдел образования района (города областного значения)
10 830
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
10 830
2
Социальная помощь
374 240
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
374 240
002
Программа занятости
230 114
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
5 302
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
49 386
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 285
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46 606
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41 547
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
40 777
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
40 777
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
37 077
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 700
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 812 056
1
Жилищное хозяйство
196 561
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
196 561
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4 000
008
Организация сохранения государственного жилищного фонда
46 666
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
11 495
090
Приобретение служебного жилища, инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"

18 496
005
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
16 826
008
Мемлекеттiк тiлдi және Қазақстан халқының басқа да тiлдерін дамыту
1 670
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
41 121
004
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
41 121
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
71 984
470
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат және тілдерді дамыту бөлімі
33 066
001
Жергiлiктi деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік оптимизімін қалыптастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 330
004
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
17 736
802
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, дене шынықтыру және спорт бөлімі
38 918
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 918
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 000
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
216 414
1
Отын және энергетика
216 414
810
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономиканың нақты секторы бөлімі
216 414
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
216 414
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
156 786
1
Ауыл шаруашылығы
107 387
811
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық, кәсіпкерлік және ветеринария бөлімі
107 387
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы, қәсіпкерлік және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 560
009
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
67 553
011
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
2 730
014
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 532
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4 012
6
Жер қатынастары
20 690
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
20 690
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 768
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3 922
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер

18 496
005
Услуги по проведению государственной информационной политики
16 826
008
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
1 670
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
41 121
004
Функционирование районных (городских) библиотек
41 121
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
71 984
470
Отдел внутренней политики и развития языков района (города областного значения)
33 066
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан, развития языков
15 330
004
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
17 736
802
Отдел культуры, физической культуры и спорта района (города областного значения)
38 918
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, физической культуры и спорта
13 918
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 000
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
216 414
1
Топливо и энергетика
216 414
810
Отдел реального сектора экономики района (города областного значения)
216 414
019
Развитие теплоэнергетической системы
216 414
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
156 786
1
Сельское хозяйство
107 387
811
Отдел сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии района (города областного значения)
107 387
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства, предпринимательства и ветеринарии
31 560
009
Проведение противоэпизоотических мероприятий
67 553
011
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
2 730
014
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 532
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4 012
6
Земельные отношения
20 690
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
20 690
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
16 768
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3 922
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений