Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" № 65/288 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 3 маусымдағы № 72/318 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 маусымда № 6843 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы "2020 - 2022 жылдарға арналған Павлодар ауданының ауылдық округтері және Ольгинка ауылының бюджеттері туралы" № 65/288 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6697 болып тіркелген, 2020 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Григорьевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 99 090 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 375 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 93 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 97 622 мың теңге;
2) шығындар – 99 797 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 707 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"2. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ефремовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 058 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 836 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 930 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 292 мың теңге;
2) шығындар – 36 058 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
3) көрсетілген шешімнің 3-тармағы келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 65/288 "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2020 - 2022 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 3 июня 2020 года № 72/318. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 июня 2020 года № 6843
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата от 26 декабря 2019 года № 65/288 "О бюджетах сельских округов и села Ольгинка Павлодарского района на 2020-2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6697, опубликованное 11 января 2020 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Григорьевского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 99 090 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 375 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 93 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 97 622 тысячи тенге;
2) затраты – 99 797 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 707 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 707 тысяч тенге.";
2) пункт 2 указанного решения изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет Ефремовского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 058 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 836 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 930 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 292 тысячи тенге;
2) затраты – 36 058 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
3) пункт 3 указанного решения изложить в следующей редакции:

"3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Заңғар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 460 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 676 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 450 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 334 мың теңге;
2) шығындар – 34 460 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
4) көрсетілген шешімнің 4-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Заря ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 557 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 142 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 84 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 84 331 мың теңге;
2) шығындар – 88 679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 122 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 122 мың теңге.";
5) көрсетілген шешімнің 5-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 817 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 144 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 600 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 104 073 мың теңге;
2) шығындар – 107 437 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 620 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 620 мың теңге.";
6) көрсетілген шешімнің 6-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кемеңгер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 099 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 329 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 107 770 мың теңге;
2) шығындар – 115 293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 194 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 194 мың теңге;";

"3. Утвердить бюджет Зангарского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 460 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 676 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 334 тысячи тенге;
2) затраты – 34 460 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
4) пункт 4 указанного решения изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Заринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 557 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 142 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 84 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 84 331 тысяча тенге;
2) затраты – 88 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 122 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 122 тысячи тенге.";
5) пункт 5 указанного решения изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 817 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 144 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 600 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 104 073 тысячи тенге;
2) затраты – 107 437 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 620 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 620 тысяч тенге.";
6) пункт 6 указанного решения изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Кемеңгер на 2020-2022 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 099 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 329 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 770 тысяч тенге;
2) затраты – 115 293 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 194 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 194 тысячи тенге.";

7) көрсетілген шешімнің 7-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Луганск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 114 554 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 925 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 115 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 111 514 мың теңге;
2) шығындар – 115 208 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 654 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 654 мың теңге.";
8) көрсетілген шешімнің 8-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132 982 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 951 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 130 031 мың теңге;
2) шығындар – 134 708 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 726 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 726 мың теңге.";
9) көрсетілген шешімнің 9-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ольгинка ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 327 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 214 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 67 083 мың теңге;
2) шығындар – 68 327 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.";
10) көрсетілген шешімнің 10-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"10. 2020 - 2022 жылдарға арналған Рождественка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 134 263 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 19 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 131 286 мың теңге;
2) шығындар – 134 575 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 312 мың теңге;

7) пункт 7 указанного решения изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет Луганского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 114 554 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 115 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 111 514 тысяч тенге;
2) затраты – 115 208 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 654 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 654 тысячи тенге.";
8) пункт 8 указанного решения изложить в следующей редакции:
"8. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 132 982 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 951 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 130 031 тысяч тенге;
2) затраты – 134 708 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 726 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 726 тысяч тенге.";
9) пункт 9 указанного решения изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет села Ольгинка на 2020-2022 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 327 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 214 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 67 083 тысячи тенге;
2) затраты – 68 327 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.";
10) пункт 10 указанного решения изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить бюджет Рождественского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 134 263 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 958 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 19 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 131 286 тысяч тенге;
2) затраты – 134 575 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 312 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 312 мың теңге.";
11) көрсетілген шешімнің 11-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Чернорецк ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 245 013 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 188 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 195 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 240 630 мың теңге;
2) шығындар – 245 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 264 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 264 мың теңге.";
12) көрсетілген шешімнің 12-тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"12. 2020 - 2022 жылдарға арналған Черноярка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 488 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 477 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 274 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 112 737 мың теңге;
2) шығындар – 123 329 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 841 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 841 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар аудандық мәслихатының сессия төрағасы К. Жетписов
Павлодар аудандық мәслихатының хатшысы А. Шайхимов
Павлодар аудандық
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 312 тысяч тенге.";
11) пункт 11 указанного решения изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет Чернорецкого сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 245 013 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 188 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 195 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 240 630 тысяч тенге;
2) затраты – 245 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 264 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 264 тысячи тенге.";
12) пункт 12 указанного решения изложить в следующей редакции:
"12. Утвердить бюджет Черноярского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 488 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 477 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 274 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 737 тысяч тенге;
2) затраты – 123 329 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 5 841 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 841 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Павлодарского районного маслихата К. Жетписов
Секретарь Павлодарского районного маслихата А. Шайхимов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата