Павлодар ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 28 шілдедегі № 246/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 4 тамызда № 6881 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2020 год в Павлодарском районе
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 28 июля 2020 года № 246/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 августа 2020 года № 6881
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Павлодар ауданында 2020 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Ж. Шугаев
Павлодар ауданы әкімдігінің

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год в Павлодарском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Павлодарского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Ж. Шугаев
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарского района

2020 жылғы 28 шілдесі № 246/7
қаулысына қосымша
Павлодар ауданында 2020 жылға арналған мектепке
дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшері
Р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына шығындардың орташа құны, теңге
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ананың айлық төлемақысының мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1
"Павлодар ауданы Кемеңгер ауылдық округі әкімі аппаратының "Аяла" сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
120,
соның ішінде:
80
(жергілікті бюджет)
40
(республикалық бюджет)
61620
18990
1 жастан 3 жасқа дейін - 7500
3 жастан 6 жасқа дейін - 9400
2
"Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Черноярка ауылдық округі әкімі аппаратының "Новочерноярка ауылының "Балапан" сәбилер-бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(республикалық бюджет)
41842
1 жастан 3 жасқа дейін – 7600
3 жастан 6 жасқа дейін - 8400
3
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімі аппаратының "Розовка сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(жергілікті бюджет)
36597
1 жастан 3 жасқа дейін - 7000
3 жастан 6 жасқа дейін - 8000
4
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімі аппаратының "Балбөбек" сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
60,
соның ішінде:
53
(жергілікті бюджет)
7
(республикалық бюджет)
43004
43004
1 жастан 3 жасқа дейін – 7000
3 жастан 5 жасқа дейін - 7500
5
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімі аппаратының "Еркежан" Заря сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны
55
(жергілікті бюджет)
25776
1 жастан 3 жасқа дейін - 6500
3 жастан 6 жасқа дейін - 7500
6
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімі аппаратының "Ямышев сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
60
(республикалық бюджет)
41118
1 жастан 3 жасқа дейін - 8000
3 жастан 5 жасқа дейін - 9000
7
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі әкімі аппаратының "Мичурин балалар бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
75
(республикалық бюджет)
28191
1 жастан 3 жасқа дейін - 7800
3 жастан 6 жасқа дейін - 8200
8
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Ольгинка ауылы әкімі аппаратының "Ольгинка сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
25
(жергілікті бюджет)
48803
1 жастан 3 жасқа дейін - 8200
3 жастан 6 жасқа дейін -
9700
9
Павлодар ауданы әкімдігі Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақ бота" сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын
60
(республикалық бюджет)

от 28 июля 2020 года № 246/7
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение, размер родительской платы на 2020 год
в Павлодарском районе
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, тенге
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Аяла" аппарата акима сельского округа Кемеңгер Павлодарского района
120, из них: 80
(местный бюджет)
40 (республиканский бюджет)
61620
18990
от 1 года до 3 лет - 7500
от 3 лет до 6 лет - 9400
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Балапан" села Новочерноярка" аппарата акима Черноярского сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
100 (республиканский бюджет)
41842
от 1 года до 3 лет - 7600
от 3 лет до 6 лет - 8400
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Розовский ясли-сад" аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
100 (местный бюджет)
36597
от 1 года до 3 лет - 7000
от 3 лет до 6 лет - 8000
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" аппарата акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
60, из них: 53
(местный бюджет)
7
(республиканский бюджет)
43004
43004
от 1 года до 3 лет - 7000
от 3 лет до 5 лет -
7500
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Заринский ясли-сад "Еркежан" аппарата акима Заринского сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
55
(местный бюджет)
25776
от 1 года до 3 лет -
6500
от 3 лет до 6 лет - 7500
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ямышевский ясли-сад" аппарата акима Кенесского сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
60
(республиканский бюджет)
41118
от 1 года до 3 лет - 8000
от 3 лет до 5 лет - 9000
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Мичуринский детский сад" аппарата акима Мичуринского сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
75
(республиканский бюджет)
28191
от 1 года до 3 лет - 7800
от 3 лет до 6 лет - 8200
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ольгинский ясли-сад" аппарата акима села Ольгинка Павлодарского района, акимата Павлодарского района
25
(местный бюджет)
48803
от 1 года до 3 лет -
8200
от 3 лет до 6 лет -9700
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад "Ақ бота" аппарата акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района, акимата Павлодарского района
60
(республиканский бюджет)