Павлодар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2020 жылғы 10 қыркүйектегі № 293/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 28 қыркүйекте № 6965 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабының 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Павлодар ауданының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Павлодар аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізде үй-жайлар берілсін.
3. Павлодар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 6 наурыздағы "Кандидаттардың сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін үгіт баспасөз материалдарын орналастыру және үй-жайлар беру үшін орындар белгілеу туралы" № 85/3 қаулысының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4369 болып тiркелген, 2015 жылғы 19 наурызда аудандық "Заман тынысы" және "Нива" газеттерiнде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар ауданы әкімі аппаратының басшысы А.Т. Оспановаға жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Ж. Шугаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы С. Акимбеков
2020 жылғы "10" қыркүйек
Павлодар ауданы әкімдігінің
2020 жылғы 10 қыркүйегі

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями на территории Павлодарского района
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 10 сентября 2020 года № 293/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 сентября 2020 года № 6965
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Павлодарской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Павлодарского района от 6 марта 2015 года № 85/3 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для проведения встреч кандидатов с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4369, опубликовано 19 марта 2015 года в районных газетах "Заман тынысы" и "Нива").
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Павлодарского района Оспанову А.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Ж. Шугаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Павлодарской районной
территориальной избирательной комиссии С. Акимбеков
"10" сентября 2020 года
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарского района
от 10 сентября 2020 года

№ 293/9 қаулысына
1-қосымша
Павлодар ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру
үшін орындар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын
орналастыру орны
Стендтердің саны
1
Пресное ауылы
Әуезов көшесі, 3 ("Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты Чернорецк ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
2
Қаракөл ауылы
Абай көшесі, 10 ("Тұлпар" дүкенінің жанында)
1
3
Достық ауылы
Школьная көшесі, 41 ("Достық" дүкенінің жанында)
1
4
Чернорецк ауылы
Трунов көшесі, 20 ("Фарида" дүкенінің жанында)
2
1 Май көшесі, 78 ("Азиза" дүкенінің жанында)
5
Набережное ауылы
Украинская көшесі, 40 ("Мадис" дүкенінің жанында)
2
Целинная және Аульная көшелерінің қиылысында ("Павлодар ауданының № 2 Чернорецк орта жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
6
Жаңа қала ауылы
Центральная көшесі ("Қарлығаш" дүкенінің жанында)
1
7
Сычевка ауылы
Набережная көшесі, 29 ("ПчҰлка" дүкенінің жанында)
1
8
Новочерноярка ауылы
Юбилейная көшесі, 2 ("Гурман" дүкенінің жанында)
1
9
Черноярка ауылы
Школьная көшесі, 32/1 ("Радуга" дүкенінің жанында)
1
10
Мичурин ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 2/2 ("Глебушка" дүкенінің жанында)
1
11
Госплемстанция ауылы
Октябрьская көшесі, 16/1 ("Самал" сауда үйінің жанында)
1
12
Үміт апа ауылы
Абай көшесі, 10 ("Павлодар ауданының Жамбыл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің
ғимараты жанында)
1
13
Заңғар ауылы
Школьная көшесі, 1 ("Павлодар ауданының Заңғар орта жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
1
14
Коряковка ауылы
Ветерандар көшесі, 1 ("Павлодар ауданының Коряковка бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің
ғимараты жанында)
1
15
Аққұдық ауылы
Целинная көшесі, 20/2 ("Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты Луганск ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
16
Богдановка ауылы
Чапаев көшесі, 111/1 ("Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты Луганск ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
17
Луганск ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 54 ("Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты Луганск ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
2
Советская көшесі, 43 (тұрмыс үйдің ғимараты жанында)
18
Рождественка ауылы
Абай көшесі, 51 ("Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
19
Розовка ауылы
Абай көшесі, 38 Б ("Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
20
Максимовка ауылы
Қайырбек Жүсіпов көшесі, 27 ("Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
21
Ефремовка ауылы
Абай көшесі, 30 А ("Павлодар ауданы Ефремовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
1
22
Даниловка ауылы
Школьная көшесі, 7 (тұрғын үйдің жанында)
1
23
Кемеңгер ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 30 (Павлодар ауданы мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
5
Кубанская көшесі, 14 ("Ас-Ай" дүкенінің жанында)
Достық көшесі, 31 ("Дархан" дүкенінің жанында)
Тәуелсіздік көшесі, 23 (пошталық байланыстың ауылдық бөлімшесінің ғимараты жанында)
Тәуелсіздік көшесі (№ 1 автобус аялдамасының жанында)
24
Красноармейка станциясы
Қ. Сәрсекеев атындағы көшесі, 28 (теміржол вокзалдың ғимараты жанында)
1
25
Шаңды ауылы

№ 293/9
Места для размещения агитационных печатных материалов на территории
Павлодарского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место размещения агитационных печатных материалов
Количество стендов
1
село Пресное
улица Ауэзова, 3 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Чернорецк аппарата акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района")
1
2
село Караколь
улица Абая, 10 (возле магазина "Тулпар")
1
3
село Достык
улица Школьная, 41 (возле магазина "Достық")
1
4
село Чернорецк
улица Трунова, 20 (возле магазина "Фарида")
2
улица 1 Мая, 78 (возле магазина "Азиза")
5
село Набережное
улица Украинская, 40 (возле магазина "Мадис")
2
на пересечении улиц Целинная и Аульная (возле здания государственного учреждения "Чернорецкая средняя общеобразовательная школа № 2 Павлодарского района")
6
село Жана кала
улица Центральная (возле магазина "Қарлығаш")
1
7
село Сычевка
улица Набережная, 29 (возле магазина "ПчҰлка")
1
8
село Новочерноярка
улица Юбилейная, 2 (возле магазина "Гурман")
1
9
село Черноярка
улица Школьная, 32/1 (возле магазина "Радуга")
1
10
село Мичурино
улица Тәуелсіздік, 2/2 (возле магазина "Глебушка")
1
11
село Госплемстанция
улица Октябрьская, 16/1 (возле торгового дома "Самал")
1
12
село Үміт апа
улица Абая, 10 (возле здания государственного учреждения "Жамбылская начальная школа Павлодарского района")
1
13
село Зангар
улица Школьная, 1 (возле здания государственного учреждения "Зангарская средняя общеобразовательная школа Павлодарского района")
1
14
село Коряковка
улица Ветеранов, 1 (возле здания государственного учреждения "Коряковская начальная школа Павлодарского района")
1
15
село Аккудык
улица Целинная, 20/2 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Луганск аппарата акима Луганского сельского округа Павлодарского района")
1
16
село Богдановка
улица Чапаева, 111/1 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Луганск аппарата акима Луганского сельского округа Павлодарского района")
1
17
село Луганск
улица Тәуелсіздік, 54 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Луганск аппарата акима Луганского сельского округа Павлодарского района")
2
улица Советская, 43 (возле здания дома быта)
18
село Рождественка
улица Абая, 51 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района")
1
19
село Розовка
улица Абая, 38 Б (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района")
1
20
село Максимовка
улица Каирбека Жусупова, 27 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района")
1
21
село Ефремовка
улица Абая, 30 А (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Ефремовского сельского округа Павлодарского района")
1
22
село Даниловка
улица Школьная, 7 (возле жилого дома)
1
23
село Кемеңгер
улица Тәуелсіздік, 30 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
5
улица Кубанская, 14 (возле магазина "Ас-Ай")
улица Достық, 31 (возле магазина "Дархан")
улица Тәуелсіздік, 23 (возле здания сельского отделения почтовой связи)
улица Тәуелсіздік (возле автобусной остановки № 1)
24
станция Красноармейка
улица имени К. Сарсекеева, 28 (возле здания железнодорожного вокзала)
1
25
село Шанды

Абай көшесі, 17/2 (Павлодар ауданы мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Павлодар ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық қәсіпорнының ғимараты жанында)
1
26
Көктөбе ауылы
№ 13 үй (тұрғын үйдің жанында)
1
27
Заозерное ауылы
Бижан көшесі, 33 (тұрғын үйдің жанында)
1
28
Шақат ауылы
Әуезов көшесі, 38 ("Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
2
Садовая көшесі, 5 ("Павлодар
ауданының Шақат орта жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
29
Толыбай ауылы
№ 34 үй (Павлодар ауданы мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
30
Маралды ауылы
Гагарин көшесі, 13 (Павлодар ауданы мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
2
Гагарин көшесі, 13/1 (пошталық байланыстың ауылдық бөлімшесінің ғимараты жанында)
31
Заря ауылы
Абай көшесі, 13 А ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
1
32
Бірлік ауылы
Жаяу Мұса көшесі, 30 ("Сезім" дүкенінің жанында)
1
33
Жертұмсық ауылы
Иса Байзақов көшесі, 10 ("Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты Заря ауылының клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
34
Подстепное ауылы
Потанин көшесі, 36 (тұрғын үйдің жанында)
1
35
Қаратоғай ауылы
Жанкүміс Акишева көшесі, 1 ("Павлодар ауданының Қаратоғай бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
1
36
Әйтім ауылы
Шонай Асанбайұлы көшесі, 1 ("Павлодар ауданының Кеңес негізгі жалпы білім беру мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты жанында)
1
37
Новоямышев ауылы
Д. Қонаев атындағы көшесі, 10 ("Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты Новоямышево ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорнының ғимараты жанында)
1
38
Ольгинка ауылы
Тәуелсіздік көшесі, 7 ("Маяк" шаруа қожалығының орталық кеңсесінің ғимараты жанында)
1
Павлодар ауданы әкімдігінің

улица Абая, 17/2 (возле здания коммунального государственного казенного предприятия "Детско-юношеская спортивная школа Павлодарского района" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
1
26
село Коктобе
дом № 13 (возле жилого дома)
1
27
село Заозерное
улица Бижана, 33 (возле жилого дома)
1
28
село Шакат
улица Ауэзова, 38 (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Шакатского сельского округа Павлодарского района")
2
улица Садовая, 5 (возле здания государственного учреждения "Шакатская средняя общеобразовательная школа Павлодарского района")
29
село Толыбай
дом № 34 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
1
30
село Маралды
улица Гагарина, 13 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района)
2
улица Гагарина, 13/1 (возле здания сельского отделения почтовой связи)
31
село Заря
улица Абая, 13А (возле здания государственного учреждения "Аппарат акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
1
32
село Бирлик
улица Жаяу Мусы, 30 (возле магазина "Сезім")
1
33
село Жертумсык
улица Исы Байзакова, 10 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Клуб села Заря аппарата акима Заринского сельского округа Павлодарского района")
1
34
село Подстепное
улица Потанина, 36 (возле жилого дома)
1
35
село Каратогай
улица Жанкумыс Акишевой, 1 (возле здания государственного учреждения "Каратогайская начальная школа Павлодарского района")
1
36
село Айтім
улица Шонай Асанбайулы, 1 (возле здания государственного учреждения "Кенесская основная общеобразовательная школа Павлодарского района")
1
37
село Новоямышево
улица имени Д. Кунаева, 10 (возле здания государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры села
Новоямышево аппарата акима Кенесского сельского округа Павлодарского района")
1
38
село Ольгинка
улица Тәуелсіздік, 7 (возле здания центральной конторы крестьянского хозяйства "Маяк")
1
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарского района

2020 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 293/9 қаулысына
2-қосымша
Павлодар ауданының аумағында кандидаттардың сайлаушылармен кездесу
үшін үй-жайлар
Р/с №
Елді мекеннің атауы
Кездесу орны
1
Чернорецк ауылы
"Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі әкімінің аппараты Чернорецк ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Трунов көшесі, 3)
2
Новочерноярка ауылы
"Павлодар ауданы Черноярка ауылдық округі әкімінің аппараты Новочерноярка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Юбилейная көшесі, 11)
3
Мичурино ауылы
"Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі әкімінің аппараты Мичурин ауылының клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Молодежная көшесі, 13)
4
Заңғар ауылы
"Павлодар ауданы Заңғар ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Абылай хан көшесі, 4)
5
Луганск ауылы
"Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі әкімінің аппараты Луганск ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Тәуелсіздік көшесі, 54)
6
Розовка ауылы
"Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі әкімінің аппараты Розовка ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Абай көшесі, 38 Б)
7
Ефремовка ауылы
"Павлодар ауданы Ефремовка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Абай көшесі, 30)
8
Кемеңгер ауылы
Павлодар ауданы мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Павлодар аудандық Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Тәуелсіздік көшесі, 30)
9
Шақат ауылы
"Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі (Әуезов көшесі, 38)
10
Заря ауылы
"Павлодар ауданы Заря ауылдық округі әкімінің аппараты Заря ауылының клубы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Мәметова көшесі, 1 Б)
11
Новоямышев ауылы
"Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты Новоямышево ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Д. Қонаев атындағы көшесі, 10)
12
Ольгинка ауылы
Павлодар ауданы мәдениет, дене тәрбиесі және спорт бөлімінің "Павлодар ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық қәсіпорны (Тимирязев көшесі, 6/1)
13
Набережное ауылы
"Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі әкімінің аппараты Набережное ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны (Мир көшесі, 14)

от 10 сентября 2020 года
№ 293/9
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на территории
Павлодарского района
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место встречи
1
село Чернорецк
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Чернорецк аппарата акима Чернорецкого сельского округа Павлодарского района" (улица Трунова, 3)
2
село Новочерноярка
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Новочерноярка аппарата акима Черноярского округа Павлодарского района" (улица Юбилейная, 11)
3
село Мичурино
Государственное казенное коммунальное предприятие "Клуб села Мичурино аппарата акима Мичуринского сельского округа Павлодарского района" (улица Молодежная, 13)
4
село Зангар
Государственное учреждение "Аппарат акима Зангарского сельского округа Павлодарского района" (улица Абылай хана, 4)
5
село Луганск
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Луганск аппарата акима Луганского сельского округа Павлодарского района" (улица Тәуелсіздік, 54)
6
село Розовка
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Розовка аппарата акима Рождественского сельского округа Павлодарского района" (улица Абая, 38 Б)
7
село Ефремовка
Государственное учреждение "Аппарат акима Ефремовского сельского округа Павлодарского района" (улица Абая, 30)
8
село Кемеңгер
Государственное казенное коммунальное предприятие "Павлодарский районный Дом культуры" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района (улица Тәуелсіздік, 30)
9
село Шакат
Государственное учреждение "Аппарат акима Шакатского сельского округа Павлодарского района" (улица Ауэзова, 38)
10
село Заря
Государственное казенное коммунальное предприятие "Клуб села Заря аппарата акима Заринского сельского округа Павлодарского района" (улица Маметовой, 1 Б)
11
село Новоямышево
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Новоямышево аппарата акима Кенесского сельского округа Павлодарского района" (улица имени Д. Кунаева, 10)
12
село Ольгинка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Детско-юношеская спортивная школа Павлодарского района" отдела культуры, физической культуры и спорта Павлодарского района (улица Тимирязева, 6/1)
13
село Набережное
Государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры села Набережное аппарата акима Григорьевского сельского округа Павлодарского района" (улица Мира, 14)