Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі Шақат ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 2 маусымдағы № 1-03-04 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 8 маусымда № 6842 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14- бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Занының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Шақат ауылдық округінің Шақат ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2019 жылғы 13 желтоқсандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Шақат ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі Шақат ауылының "Садовая" көшесі "Қаратай Әбдіков" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шақат ауылдық округінің әкімі Б. Абиев

О переименовании улицы села Шакат Шакатского сельского округа Павлодарского района
Решение акима Шакатского сельского округа Павлодарского района Павлодарской области от 2 июня 2020 года № 1-03-04. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 июня 2020 года № 6842
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения жителей села Шакат Шакатского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 13 декабря 2019 года, аким Шакатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Садовая" села Шакат Шакатского сельского округа Павлодарского района на улицу "Қаратай Әбдіков".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Шакатского сельского округа Б. Абиев