2021 жылға арналған Успен ауданының ұйымдарында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Успен ауданының әкімдігінің 2020 жылғы 16 қарашадағы № 290/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 19 қарашада № 7036 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7) тармақшасына, 27-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйрығына сәйкес, Успен ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Успенского района на 2021 год
Постановление акимата Успенского района Павлодарской области от 16 ноября 2020 года № 290/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 19 ноября 2020 года № 7036. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 7) статьи 9, подпунктом 2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат Успенского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес 2021 жылға арналған Успен ауданының ұйымдарында пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Успен ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен ауданының әкімі Н. Дычко
Успен ауданы әкімдігінің

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в организациях Успенского района на 2021 год, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Успенского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2021 года.
Аким Успенского района Н. Дычко
Приложение
к постановлению
акимата Успенского района

2020 жылғы 16 қарашасы
№ 290/11 қаулысына
қосымша
2021 жылға арналған Успен ауданының ұйымдарында
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды
жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Р/с №
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны, адам
Квота мөлшері (жұмыскерлердің тізімдік санынан), %
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін жұмыс орындарының саны, бірлік
1
"Галицкое Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

от 16 ноября 2020 года
№ 290/11
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
в организациях Успенского района на 2021 год
№ п/п
Наименование организации
Списочная численность работников, человек
Размер квоты (от списочной численности работников), %
Количество рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации, единиц
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Галицкое Агро"