2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 342/68 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 6 қаңтарда № 7156 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Успен аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 - 2023 жылдарға арналған Успен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 96 920 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 616 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 110 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 194 мың теңге;
2) шығындар – 104 524 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 604 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 604 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 53/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 - 2023 жылдарға арналған Равнополь ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 260 765 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 518 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 216 мың теңге;
трансферттер түсімі – 256 031 мың теңге;
2) шығындар – 262 445 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 680 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 53/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 - 2023 жылдарға арналған Ольгин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 191 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 473 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47 718 мың теңге;

О бюджетах сельских округов Успенского района на 2021 - 2023 годы
Решение Успенского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2020 года № 342/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2021 года № 7156. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Успенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Успенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 920 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 616 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83 194 тысяч тенге;
2) затраты – 104 524 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 604 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 604 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 53/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Равнопольского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 260 765 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 518 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 216 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 256 031 тысяч тенге;
2) затраты – 262 445 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 680 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 53/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Ольгинского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 191 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 473 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 718 тысяч тенге;

2) шығындар – 50 780 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -589 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 589 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 53/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2021 - 2023 жылдарға арналған Новопокров ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 751 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 151 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30 600 мың теңге;
2) шығындар – 40 258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 507 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 507 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 02.06.2021 № 44/6 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2021 - 2023 жылдарға арналған Лозов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 51 262 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 124 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 154 мың теңге;
трансферттер түсімі – 48 984 мың теңге;
2) шығындар – 51 963 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -701 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 701 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 53/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қоңырөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 081 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 320 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 761 мың теңге;
2) шығындар – 40 351 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 270 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 270 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 53/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен

2) затраты – 50 780 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -589 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 589 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 53/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
4. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 751 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 151 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 600 тысяч тенге;
2) затраты – 40 258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 507 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 507 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 02.06.2021 № 44/6 (вводится в действие с 01.01.2021).
5. Утвердить бюджет Лозовского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 51 262 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 124 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 154 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 48 984 тысяч тенге;
2) затраты – 51 963 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -701 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 701 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 53/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
6. Утвердить бюджет Конырозекского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 081 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 320 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 761 тысяч тенге;
2) затраты – 40 351 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 270 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 270 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 53/8 (вводится в действие с 01.01.2021).

7. 2021 - 2023 жылдарға арналған Қозыкеткен ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 682 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 509 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 173 мың теңге;
2) шығындар – 47 056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 374 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 374 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 06.10.2021 № 53/8 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған Успен ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемдері 256 552 мың теңге жалпы сомасында көзделсін, соның ішінде:
Успен ауылдық округі – 71 333 мың теңге;
Равнополь ауылдық округі – 35 755 мың теңге;
Ольгин ауылдық округі – 36 188 мың теңге;
Новопокров ауылдық округі – 21 071 мың теңге;
Лозов ауылдық округі – 39 110 мың теңге;

7. Утвердить бюджет Козыкеткенского сельского округа на 2021 - 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 682 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 509 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 173 тысяч тенге;
2) затраты – 47 056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 374 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 374 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 06.10.2021 № 53/8 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Предусмотреть в бюджетах сельских округов Успенского района на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета, в общей сумме 256 552 тысяч тенге, в том числе:
Успенский сельский округ – 71 333 тысяч тенге;
Равнопольский сельский округ – 35 755 тысяч тенге;
Ольгинский сельский округ – 36 188 тысяч тенге;
Новопокровский сельский округ – 21 071 тысяч тенге;
Лозовский сельский округ – 39 110 тысяч тенге;

Қоңырөзек ауылдық округі – 27 643 мың теңге;
Қозыкеткен ауылдық округі – 25 452 мың теңге.
9. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

Конырозекский сельский округ – 27 643 тысяч тенге;
Козыкеткенский сельский округ – 25 452 тысяч тенге.
9. Специалистам в области социального обеспечения являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 02.06.2021 № 44/6 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. Осы шешімнің орындалуын бақылау Успен аудандық мәслихатының экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
11. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Успен аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Ви
Успен аудандық мәслихатының хатшысы Р. Бечелова
Успен аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Успенского районного маслихата Павлодарской области от 02.06.2021 № 44/6 (вводится в действие с 01.01.2021).
10. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Успенского районного маслихата по вопросам экономики и бюджета.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Успенского районного маслихата А. Ви
Секретарь Успенского районного маслихата Р. Бечелова
Приложение 1
к решению Успенского
районного маслихата