Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсанда "2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 224/67 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 4 қыркүйектегі № 264/80 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қыркүйекте № 6944 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсанда "2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті туралы" № 224/67 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6672 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2020 – 2022 жылдарға арналған Шарбақты аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8356997 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 631575 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7179 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9308 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7708935 мың теңге;
2) шығындар – 8570230 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65361 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 99413 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34052 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 278594 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278594 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Аудандық бюджетте 2020 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерде ескерілсін:
131048 мың теңге – ағымдағы және күрделі сипаттағы шығындарға;
8586 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
19895 мың теңге – елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға;
25494 мың теңге – елді мекендерді сумен қамтамасыз ету үшін;
360574 мың теңге – ауыл ішіндегі автомобиль жолдарын жөндеу үшін;
2000 мың теңге – мәдениет ұйымдарында басқарушы және негізгі қызметкерлерге ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақыға қосымша ақы төлеуге;
200 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге;
10884 мың теңге – мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын төлеуге.";

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 224/67 "О Щербактинском районном бюджете на 2020 – 2022 годы"
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 4 сентября 2020 года № 264/80. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 сентября 2020 года № 6944
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 23 декабря 2019 года № 224/67 "О Щербактинском районном бюджете на 2020 – 2022 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6672, опубликованное 27 декабря 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Щербактинский районный бюджет на 2020 – 2022 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 8356997 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 631575 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7179 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9308 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7708935 тысяч тенге;
2) затраты – 8570230 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65361 тысяча тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 99413 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34052 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 278594 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278594 тысяч тенге.";
2) пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Учесть в районном бюджете целевые текущие трансферты на 2020 год бюджетам сельских округов в следующих размерах:
131048 тысяч тенге – на расходы текущего и капитального характера;
8586 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
19895 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
25494 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением населенных пунктов;
360574 тысяч тенге – на проведение ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
2000 тысяч тенге – на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда управленческому и основному персоналу в организациях культуры;
200 тысяч тенге – на доплату за квалификационную категорию педагогам в государственных организациях дошкольного образования;
10884 тысяч тенге – на установление оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования.";

3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және ауданның әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының
сессия төрағасы Л. Маринко
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының

3) приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата Л. Маринко
Секретарь Щербактинского
районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата