2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауданының ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 287/85 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2021 жылғы 8 қаңтарда № 7166 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2021 – 2023 жылдарға арналған Александровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81753 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3586 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 673 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1194 мың теңге;
трансферттер түсімі – 76300 мың теңге;
2) шығындар – 83110 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1357 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1357 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 68/18 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2021 – 2023 жылдарға арналған Галкино ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89252 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2938 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 268 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 91 мың теңге;
трансферттер түсімі – 85955 мың теңге;
2) шығындар – 90088 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 836 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 836 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 68/18 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2021 – 2023 жылдарға арналған Жылы-Бұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

О бюджете сельских округов Щербактинского района на 2021 – 2023 годы
Решение Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 29 декабря 2020 года № 287/85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 8 января 2021 года № 7166.
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Александровского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 81753 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3586 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 673 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1194 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 76300 тысяч тенге;
2) затраты – 83110 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1357 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1357 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2021 № 68/18 (вводится в действие с 01.01.2021).
2. Утвердить бюджет Галкинского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 89252 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2938 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 268 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 91 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 85955 тысяч тенге;
2) затраты – 90088 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 836 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 836 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2021 № 68/18 (вводится в действие с 01.01.2021).
3. Утвердить бюджет Жылы-Булакского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

2) шығындар – 249452 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1382 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1382 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 68/18 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2021 – 2023 жылдарға арналған Шарбақты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 212340 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30355 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2762 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2076 мың теңге;
трансферттер түсімі – 177147 мың теңге;
2) шығындар – 227258 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 14918 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14918 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 02.12.2021 № 68/18 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудан бюджетінен ауылдық округі бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі жалпы 362047 мың теңге сомада ескерілсін, соның ішінде:
Александровка – 54597 мың теңге;
Галкино – 44498 мың теңге;
Жылы-Бұлақ – 50894 мың теңге;
Орловка – 28919 мың теңге;
Сосновка – 46807 мың теңге;
Шалдай – 38296 мың теңге;
Шарбақты – 98036 мың теңге.
9. 2021 жылға арналған ауылдық округтер бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден жалпы сомасы 139811 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер келесі мөлшерлерде ескерілсін:
60000 мың теңге – елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
24600 мың теңге – ауылдық елді мекендерді сумен қамтамасыз ету үшін;
55211 мың теңге – автомобиль жолдарына күрделі, орташа және ағымдағы жөндеулер жүргізуге.

2) затраты – 249452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1382 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1382 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2021 № 68/18 (вводится в действие с 01.01.2021).
7. Утвердить бюджет Шарбактинского сельского округа на 2021 – 2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 212340 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30355 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2762 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2076 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 177147 тысяч тенге;
2) затраты – 227258 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 14918 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14918 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 02.12.2021 № 68/18 (вводится в действие с 01.01.2021).
8. Учесть в бюджете сельских округов на 2021 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 362047 тысяч тенге, в том числе:
Александровский – 54597 тысяч тенге;
Галкинский – 44498 тысяч тенге;
Жылы-Булакский – 50894 тысяч тенге;
Орловский – 28919 тысяч тенге;
Сосновский – 46807 тысяч тенге;
Шалдайский – 38296 тысяч тенге;
Шарбактинский – 98036 тысяч тенге.
9. Учесть в бюджете сельских округов целевые текущие трансферты на 2021 год из вышестоящих бюджетов в общей сумме 139811 тысяч тенге, в следующих размерах:
60000 тысяч тенге – на освещение улиц в населенных пунктах;
24600 тысяч тенге – на обеспечение водоснабжением сельских населенных пунктов;
55211 тысяч тенге – на проведение капитального, среднего и текущего ремонтов автомобильных дорог.

10. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін көрсетілген мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер көзделсін.

10. Специалистам в области социального обеспечения, культуры, спорта, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, предусмотреть повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 22.06.2021 № 37/10 (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Шарбақты аудандық мәслихатының сессия төрағасы А. Жанабаев
Шарбақты аудандық мәслихатының хатшысы С. Шпехт
Шарбақты аудандық
мәслихатының

Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Щербактинского районного маслихата Павлодарской области от 22.06.2021 № 37/10 (вводится в действие с 01.01.2021).
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Председатель сессии Щербактинского
районного маслихата А. Жанабаев
Секретарь Щербактинского районного маслихата С. Шпехт
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата