Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 16 қыркүйектегі № 3/371 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 24 қыркүйекте № 1637 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы қаласы Мәдениет басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 16 қыркүйегі
№ 3/371
қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір
қаулыларының тізбесі
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/540 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1208 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
2) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/540 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 14 маусымдағы № 2/303 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1489 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
3) Алматы қаласы әкімдігінің "Архивтік анықтамалар, архивтік құжаттардың көшірмелерін немесе архивтік үзінділер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 18 шілдедегі № 3/457 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1572 болып тіркелген, 2019 жылғы 27 шілдеде "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);
4) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласында көрсетілетін мәдениет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 9 қыркүйектегі № 3/540 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 13 тамыздағы № 3/490 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1580 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 тамызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 16 сентября 2020 года № 3/371. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 24 сентября 2020 года № 1637
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление культуры города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Е. Бабакумарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 16 сентября 2020 года № 3/371
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Алматы
1) Постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/540 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1208, опубликовано 17 октября 2015 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
2) Постановление акимата города Алматы от 14 июня 2018 года № 2/303 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/540 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1489, опубликовано 10 июля 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
3) Постановление акимата города Алматы от 18 июля 2019 года № 3/457 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок, копий архивных документов или архивных выписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1572, опубликовано 27 июля 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");
4) Постановление акимата города Алматы от 13 августа 2019 года № 3/490 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 9 сентября 2015 года № 3/540 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области культуры, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1580, опубликовано 29 августа 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы");

5) Алматы қаласы әкімдігінің "Мемориалдық тақталарды орнатуға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" 2019 жылғы 13 тамыздағы № 3/491 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1581 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 тамызда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).

5) Постановление акимата города Алматы от 13 августа 2019 года № 3/491 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на установление мемориальных досок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1581, опубликовано 29 августа 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").