Алматы қаласы Алматы хайуанаттар бағының ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелерін бекіту туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс LXX сессиясының 2020 жылғы 30 қазандағы № 498 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2020 жылғы 9 қарашада № 1660 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіннің 591-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес, Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алматы қаласы Алматы хайуанаттар бағының ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерлемелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының әлеуметтік-мәдени даму жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы Б.Н. Садықовқа және Алматы қаласы әкімінің бірінші орынбасары Е.Т. Қожағапановқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс LXX сессиясының төрағасы
В. Банщиков
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
К. Казанбаев
Алматы қаласы
мәслихатының

Об утверждении ставок платы за использование особо охраняемой природной территории Алматинского зоологического парка города Алматы
Решение внеочередной LXX сессии маслихата города Алматы VI созыва от 30 октября 2020 года № 498. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 9 ноября 2020 года № 1660
В соответствии с пунктом 2 статьи 591 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" от 25 декабря 2017 года (Налоговый Кодекс), пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "Об особо охраняемых природных территориях" от 7 июля 2006 года маслихат города Алматы РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за использование особо охраняемой природной территории Алматинского зоологического парка города Алматы, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по социально-культурному развитию маслихата города Алматы Садыкова Б.Н. и первого заместителя акима города Алматы Кожагапанова Е.Т.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель внеочередной LXX сессии
маслихата города Алматы VI-го созыва
В. Банщиков
секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение к решению
маслихата города Алматы