Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 4/602 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 25 желтоқсанда № 1674 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласындағы діни қызмет саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шiлдедегi № 3/470 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1198 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 тамыз күні "Алматы Ақшамы" газетінде және 2015 жылғы 3 қыркүйек күні "Вечерний Алматы" газетінде жарияланған);
2) Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласындағы діни қызмет саласында көрсетілетін мемлекеттік қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2015 жылғы 24 шiлдедегi № 3/470 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2018 жылғы 21 мамырдағы № 2/216 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1482 болып тіркелген, 2018 жылғы 14 маусым күні "Алматы Ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. "Алматы қаласы Дін істері жөніндегі басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 23 декабря 2020 года № 4/602. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 декабря 2020 года № 1674
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Алматы:
1) постановление акимата города Алматы от 24 июля 2015 года № 3/470 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1198, опубликовано 29 августа 2015 года в газете "Алматы Ақшамы" и 3 сентября 2015 года в газете "Вечерний Алматы");
2) постановление акимата города Алматы от 21 мая 2018 года № 2/216 "О внесении изменений в постановление акимата города Алматы от 24 июля 2015 года № 3/470 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере религиозной деятельности, оказываемых в городе Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1482, опубликовано 14 июня 2018 года в газетах "Алматы Ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление по делам религий города Алматы" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев