Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 4/620 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 1675 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Алматы қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсiн.
4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 4/602 қаулысына
қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің кейбір күші жойылған
қаулыларының тізбесі
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқыту, бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарының педагог қызметкерлерi мен оларға теңестiрiлген тұлғаларға бiлiктiлiк санаттарын беру (растау) үшiн оларды аттестаттаудан өткiзуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 12 тамыздағы № 3/380 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1308 болып тіркелген, 2016 жылғы 24 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
2. Алматы қаласы әкімдігінің "Балаға кері әсер етпейтін ата-ана құқықтарынан айырылған ата-аналарға баламен кездесуіне рұқсат беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" 2017 жылғы 5 қазандағы № 4/397 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1414 болып тіркелген, 2017 жылғы 2 қарашада "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Бiлiм беру ұйымдарында бiлiм алушыларға академиялық демалыс беру" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 24 мамырдағы № 2/226 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1484 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 28 декабря 2020 года № 4/620. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 декабря 2020 года № 1675
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Алматы, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет-ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев
Приложение
к постановлению
акимата города Алматы
от 28 декабря 2020 года
№ 4/620
Перечень утративших силу некоторых постановлений
акимата города Алматы
1. Постановление акимата города Алматы от 12 августа 2016 года № 3/380 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1308, опубликовано 24 сентября 2016 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
2. Постановление акимата города Алматы от 5 октября 2017 года № 4/397 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на свидания с ребенком родителям, лишенным родительских прав, не оказывающие на ребенка негативного влияния" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1414, опубликовано 2 ноября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
3. Постановление акимата города Алматы от 24 мая 2018 года № 2/226 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление академических отпусков обучающимся в организациях образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1484, опубликовано 19 июня 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").

4. Алматы қаласы әкімдігінің "Техникалық, кәсiптiк және орта бiлiмнен кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру бойынша конкурсқа құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 25 мамырдағы № 2/227 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1486 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
5. Алматы қаласы әкімдігінің "Техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi және жоғары бiлiм беру ұйымдарындағы тәрбиеленушiлер мен бiлiм алушылардың жекелеген санаттағы азаматтарына, сондай-ақ, қорғаншылық (қамқоршылықтағы) пен патронаттағы тұлғаларына тегiн тамақтандыруды ұсыну" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" 2018 жылғы 25 мамырдағы № 2/228 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1485 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 маусымда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).
6. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқыту, бастауыш, негiзгi орта, жалпы орта, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi бiлiм беру бағдарламаларын iске асыратын бiлiм беру ұйымдарының педагог қызметкерлерi мен оларға теңестiрiлген тұлғаларға бiлiктiлiк санаттарын беру (растау) үшiн оларды аттестаттаудан өткiзуге құжаттарды қабылдау" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет регламентін бекіту туралы" 2016 жылғы 12 тамыздағы № 3/380 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2019 жылғы 20 тамыздағы № 3/498 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1582 болып тіркелген, 2019 жылғы 3 қыркүйекте "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған).

4. Постановление акимата города Алматы от 25 мая 2018 года № 2/227 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов на конкурс по размещению государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим, профессиональным и послесредним образованием" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1486, опубликовано 19 июня 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
5. Постановление акимата города Алматы от 25 мая 2018 года № 2/228 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление бесплатного питания отдельным категориям граждан, а также лицам, находящимся под опекой (попечительством) и патронатом, обучающимся и воспитанникам организаций технического и профессионального, послесреднего и высшего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1485, опубликовано 19 июня 2018 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").
6. Постановление акимата города Алматы от 20 августа 2019 года № 3/498 "О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 12 августа 2016 года № 3/380 "Об утверждении регламента государственной услуги "Прием документов для прохождения аттестации на присвоение (подтверждение) квалификационных категорий педагогическим работникам и приравненным к ним лицам организаций образования, реализующих программы дошкольного воспитания и обучения, начального, основного среднего, общего среднего, технического и профессионального, послесреднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1582, опубликовано 3 сентября 2019 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы").