Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2020 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы" 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 2/125 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 4/621 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2020 жылғы 29 желтоқсанда № 1676 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Алматы от 21 апреля 2020 года № 2/125 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2020 год"
Постановление акимата города Алматы от 28 декабря 2020 года № 4/621. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 29 декабря 2020 года № 1676. Прекращено действие в связи с истечением срока

Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6-бабы 3-тармағының 7-1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуiрдегi "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 50-бабына сәйкес, Алматы қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Алматы қаласы әкiмдiгiнiң "Алматы қаласының мектепке дейiнгi ұйымдарындағы 2020 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерiн бекiту туралы" 2020 жылғы 21 сәуірдегі № 2/125 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1618 болып тiркелген, 2020 жылғы 28 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
аталған қаулының қосымшасындағы:
реттік нөмірі 16 жол келесі редакцияда мазмұндалсын:
"
16
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 168 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны

В соответствии с подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 21 апреля 2020 года № 2/125 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы на 2020 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1618, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 апреля 2020 года) следующие изменения и дополнения:
в приложении, указанного постановления:
строку, порядковый номер 16 изложить следующей редакции:
"
16
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 168" Управления образования города Алматы

2 876 973
18 900
".
2. Алматы қаласы Бiлiм басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгiленген тәртiпте осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, кейiннен мерзiмдi баспа басылымдарында ресми жариялауды және Алматы қаласы әкiмдiгiнiң интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкiмiнiң орынбасары Е.Ж. Бабақұмаровқа жүктелсiн.

2 876 973
18 900
".
2. Управлению образования города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим официальным опубликованием в периодических печатных изданиях и размещение на интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы Бабакумарова Е.Ж.

4. Осы қаулы ол алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Алматы қаласының әкімі Б. Сагинтаев

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Сагинтаев